Pakmaya İş İlanları ve İş Başvurusu 2023

Pakmaya İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Pakmaya’da çalışmak isteyenlere müjde! Pakmaya iş ilanları, iş başvurusu, Pakmaya personel alımı haberleri yazımızda.

Pakmaya fabrikasının kurucu olan Mustafa Nevzat Bey, 1923 yılında ilk olarak ilaç sektörü içerisinde çalışmalar yürütmekteydi. Daha sonra 1973 senesinde gıda sektörüne geçerek Pakmaya fabrikasını kurmuştur. 

Maya, hamur işlerinin vazgeçilmez malzemelerinden birine haline gelmiştir ve bu Pakmaya’nın yaygınlaşması sayesinde olmuştur. Köklü bir çalışma hayatına sahip olan Pakmaya, düzenli olarak işçi alımı da yapmaktadır.

Pakmaya İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Pakmaya Güncel İş İlanları

1973 yılında çalışmaya hayatına başlayan Pakmaya, gün geçtikçe çalışma alanlarını genişletmiş ve bu büyüme sayesinde de personel ihtiyacı duymuştur. Günümüzde de hala çalışmaları devam etmekte olup işçi almaya devam etmektedir. 

Pakmaya bünyesinde hizmet vermek isteyen bireyler, bu konu ile alakalı ilan haberi paylaşan; kariyer.net, eleman.net gibi pek çok internet sitesinden detaylı bilgi elde edebilir. Aynı zamanda bu sitelerde başvuru yapılabilecek formlar da yer almaktadır. 

No Pozisyonlar Lokasyon
1 İhracat Pazarlama Sorumlusu (Afrika) İstanbul(Avr.)
2 Genel Başvuru İzmir
3 Genel Başvuru Kocaeli

Pakmaya İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Pakmaya, oldukça köklü bir firma olmakla birlikte kaliteli çalışma süreçleri izlemeyi hedeflemektedir ve bu bağlamda personel alımı yaparken oldukça titiz ve seçici davranmaktadır. Pakmaya ile çalışmak isteyen bireyler aşağıda yer alan şartlara uygun olmalıdır.

Sözlü ve yazılı olarak iletişim kurabilmek

Takım haline çalışabilmek

Sorumluluk sahibi olmak

Üniversite mezunu olmak

En az 2-3 yıl iş deneyimine sahip olmak

Erkek adayların askerlik görevlerini tamamlamış olması

Bu şartlara uygun olan bireyler Pakmaya ile çalışabilmektedir. Bu sektörde başarılı olacağına inanan ve kendisine tanımlanan işi yerine getirebileceğini düşünen bireyler kariyer sitelerinde yer alan başvuru formlarını eksiksiz bir şekilde tamamlayarak siteye iletmelidir. Başvuru sonucu, formda paylaşılan –posta adresine veya telefon numarasına bildirilmektedir.

Pakmaya İş Başvurusu Yapabileceğiniz Pozisyonlar

Pakmaya çatısı altında hizmet vermek isteyenlerin başvurabilecekleri pozisyonlar;

  • İş Güvenliği Uzmanı
  • Pastacılık Uzmanı
  • Bölge Satış Yöneticisi
  • İç Piyasa Lojistik ve Krediler Yöneticisi
  • İhracat Pazarlama Uzmanı
  • İnsan Kaynakları Elemanı

Yukarıda yer alan pozisyonlar, farklı alanlara ait olmakla birlikte donanımlı bilgiye sahip olmayı gerektirmektedir. Yönetici olacak bireylerin bu alanda tecrübeli olması beklenirken, pastacılık alanında çalışacak bireylerden de el becerilerinin iyi olması beklenmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*