Papara İş İlanları ve İş Başvurusu 2023 

Papara İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Papara’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Papara bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir. Papara personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda Papara’nın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

2016 yılında İstanbul merkezli olarak kurulan Papara,  elektronik para kuruluşu olarak faaliyet göstermektedir. Bankacılık Düzenleme ve Denetleme kurulundan aldığı izinle aynı yılın Ağustos ayında hizmete başlayan Papara, Türkiye’de ilk kez bankalardan bağımsız MasterCard logolu bir ön ödemeli kartı piyasaya sundu.

MasterCard ve Bankalararası Kart Merkezi olan Papara, sadece 50 kişilik bir ekip ile ilk yılını bile doldurmadan yüzbinlerce kart kullanıcısına ulaştı. 2021 yılı itibari ile her yedi saniyede bir Papara üzerinden bir işlem gerçekleşmektedir.

Ülkemizde yaklaşık 9 milyon kullanıcısı bulunan Papara FinTech alanında getirdiği yenilikler ile bankasız kart sektöründe yoluna emin adımlarla devam ediyor.

Papara İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Papara İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Her gün yüzlerce insan bankalardan bağımsız olarak kart kullanmanın avantajları ile tanışmak amacıyla Papara kullanıcısı oluyor.

Artan kullanıcısı sayısına daha kaliteli hizmet vermek amacı ile sürekli olarak personel sayısını arttırmayı hedefleyen Papara bu bağlamda kariyer.net adresi üzerinden güncel olarak yayımladığı iş ilanları ile personel alımı yapmakta.

Kariyer.net adresi ülkemizdeki en bilinen ve güvenli kariyer portallarından bir tanesidir.  Her gün binlerce insan kariyer.net adresinden iş sahibi olmakta. Bu insanlardan bir tanesi olarak Papara bünyesinde kariyer fırsatı yakalamak için iki basit adım bulunuyor.

İlk olarak kariyer.net adresine giriş sağladıktan sonra sitenin sağ üst kısmında bulunan Üye Ol yazısına tıklayarak sadece isim, soy isim ve e-posta adresi gibi bilgilere doldurarak dakikalar içerisinde üyeliğinizi tamamlayabilirsiniz.

Üyelik işleminiz tamamlandıktan sonra güncel olarak hazırlanmış bir özgeçmişinizi üyeliğinize yüklemeniz gerekmektedir. Bu işlemler tamamlandıktan sonra Papara’nın yayımladığı 10’a yakın iş ilanına kolayca başvuruda bulunabilirsiniz.

Kariyer.net adresinde kendinize uygun bir ilan bulamazsanız ,bir diğer kariyer platformu olan tr.indeed.com adresi üzerinde iş başvurusu yapmak da kariyer.net adresi gibi oldukça kolay. tr.indeed.com adresinde sitenin sağ üst kısmında bulunan Üye Girişi butonuna tıklayarak açılan pencereden kolayca üyelik oluşturabilirsiniz.

Üyelik işlemleri tamamlandıktan sonra yine bir özgeçmiş kullanarak yayımlanan ilanlara başvuruda bulunabilirsiniz.

Kariyer.net adresinde bulunan ilanları incelemek için sitemizden ayrılmanıza gerek yok. Aşağıda sizler için hazırladığımız tablo ve linkleri kullanarak tüm ilanları kolayca görüntüleyebilirsiniz.

Papara İş İlanları

Ülkemizde her geçen gün bilinirlik kazanan Papara hakkında daha detaylı bilgiyi ve tüm iletişim bilgilerini firmanın resmî web adresinde bulunan İletişim sayfasından kolayca edinebilirsiniz. Ek olarak Papara’nın yayımladığı en güncel iş ilanlarını ve başvuru platformlarından haberdar olmak içi sitemizi takip etmeyi unutmayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*