Paşabahçe İş İlanları ve İş Başvurusu 2022

Paşabahçe’de çalışmak isteyenlere müjde! Paşabahçe iş ilanları, iş başvurusu, Paşabahçe personel alımı haberleri yazımızda.

Paşabahçe, Mustafa Kemal Atatürk’ün cam sanayisi ile ilgili vermiş olduğu talimatlar doğrultusunda 1935 yılında hizmete başlayan Şişecam’ın alt firmasıdır.

Türkiye’deki cam üretiminin önderleri arasında yer alan Paşabahçe, Türkiye’nin en sevilen cam markalarından bir tanesidir. İtalya’da da şubesi olan Paşabahçe, diğer ülkelere de ithalat gerçekleştirmektedir.

Paşabahçe İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Paşabahçe Güncel İş İlanları

Paşabahçe yalnızca cam değil, seramik, ahşap, mermer gibi materyaller ile üretilmiş dekorasyon ve mutfak gereçleri ile de ön plana çıkmaktadır.

Oldukça geniş istihdama sahip olan Paşabahçe, hem üretim hem satış hem de dağıtım alanlarında personellere ihtiyaç duymaktadır.

Paşabahçe güncel iş ilanları ile ilgili bilgi almak için Paşabahçe resmi web sitesini ya da iş ilanı sitelerini kontrol edebilirsiniz.

Personel eksikliğinin olduğunu ve alım yapılacağını ilanlar ile duyuran Paşabahçe, başvurular arasındaki en donanımlı ve deneyimli bireyleri tercih etmektedir. 

Paşabahçe İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Paşabahçe bünyesinde çalışmak isteyen vatandaşlar, fiziksel olarak şubelere giderek CV bırakabilmektedir.

İş başvurusunu internet üzerinden gerçekleştirmek isteyen bireyler ise, Paşabahçe resmi web adresini ya da kariyer.net gibi iş ilanı sitelerini kullanabilmektedir. 

İstediğiniz başvuru yöntemini kullanarak personelliğe aday olduğunuzu belirtebilirsiniz. Yaptığınız başvurular, Paşabahçe firmasının insan kaynakları birimine yönlendirilecektir.

İnsan kaynakları temsilcileri, tüm başvuruları tarafsız bir şekilde inceleyecektir. İncelemeler sonucu iş için en uygun bireylere geri dönüş yapılacaktır. 

Paşabahçe İş Başvurusu Yapabileceğiniz Pozisyonlar

Paşabahçe, gerekli görülen durumlarda iş ilanları oluşturmaktadır. Bu başvurulara internet üzerinden erişebilmek mümkündür.

Güncel olarak yapılacak personel alımları aşağıda maddeler halinde belirtilmektedir. 

  • Ürün Tedarik ve Alt Yapımcı Sorumlusu
  • Mağaza Satış Danışmanı (Bodrum)
  • Dönemsel Mağaza Satış Danışmanı (Bodrum)
  • Dijital Pazarlama Sorumlusu

Yukarıda belirtilen pozisyonlar, birim açığı olduğunu belirtmektedir. Bu demek oluyor ki, bu departmanlara personel alımı yapıldığı zaman ilanlar kapatılacaktır.

Tekrar bir ihtiyaç olması durumunda yeni ilanlar oluşturulacaktır. Paşabahçe bünyesinde çalışmak isteyenler, ilan sitelerini düzenli olarak takip ederek personel alımları hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilir. Zira yeni ilanların açılması ya da mevcut ilanların sona ermesi bu yöntem ile bildirilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.