Petkim İş İlanları ve İş Başvurusu 2022

Petkim’de çalışmak isteyenlere müjde! Petkim iş ilanları, iş başvurusu, Petkim personel alımı haberleri yazımızda.

Türkiye Petrolleri Anonim ortaklığı tarafından kurulan Petkim 2 Nisan 1965 yılından beri hizmet vermeye devam etmektedir. Petrokimya alanında çalışan Holding’in merkezi ise; İzmir’dir. 6 ortağı bulunan bu holdingin bünyesinde de birçok çalışan yer almaktadır.

Petkim İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Petkim İş İlanları

Petkim Holding’ine iş başvurusu yapmak istiyorsanız, aynı alanda çalışıyor olmanız gerekmektedir. Başvurularınızı ise; Petkim Petrokimya Sanayi ve petrol rafineri ürünleri web sitesinden başvuru formu doldurarak yapmanız gerekmektedir. 

Aynı zamanda elemana ihtiyaç duyulduğu zaman, internet sitelerinde de bazı ilanlar verilmektedir. Ancak bu ilanları iyi takip etmeniz gerekmektedir. Çünkü Petkim Holding, köklü bir şirket olduğu için başvuranların sayısı da oldukça fazladır. Bu nedenle erken başvuru yapıyor olmanız, özgeçmişinizin daha erken değerlendirilmesine de katkı sağlayabilir.

Petkim İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

1965 yılından beri hizmet vermekte olan Petkim Holding’e başvuruda bulunmak istiyorsanız; kariyer.net, Linkedin gibi sitelerden yararlanmanız mümkündür. Ancak başvurunuzu yaparken mutlaka kendinize ait bir özgeçmiş belgenizin olması gerekmektedir. 

Petkim Holding yetkilileri, daha önce çalıştığınız yerleri ve nerelerden referans aldığınızı mutlaka görüntülemek isteyecektir. Eğer kendinize ait bir özgeçmiş belgeniz bulunmuyorsa, başvuru yapacağınız siteden kendinize bir cv hazırlamanız çok önemlidir. Hazırladığınız cv belgesinde, bütün bilgilerinizi ve çalıştığınız yerleri eksiksiz bir şekilde dolduysanız, size uygun olduğunu düşündüğünüz departman için başvuruda bulunabilirsiniz. 

Başvurunuz yetkililer tarafından en kısa süre içerisinde değerlendirilmeye alınacaktır. Eğer pozisyona uygun görüldüyseniz, yetkililer tarafından e-posta ya da telefon ile bilgilendirileceksinizdir.

Petkim İş Başvurusu Yapabileceğiniz Pozisyonlar

Petkim Türkiye’nin birçok ilinden alım yapan bir Holding olduğu için; başvurularınızı yaparken birçok farklı seçenekle karşılaşmanız da mümkün olacaktır. Petkim bünyesinde çalışmak için, başvuruda bulunabileceğiniz departmanlar ise şu şekildedir;

  • Satış
  • Üretim
  • İmalat
  • Satış Departmanı
  • İnsan Kaynakları
  • Hizmet
  • Mühendislik
  • Halkla İlişkiler
  • Teknik
  • Diğer olarak yetkililer tarafından sıralanmıştır.

Yaratıcı ve yenilikçi biriyseniz, müşteriye değer katmak ilkesini benimsediyseniz ve şirketin şartlarına uyum sağlayabileceğinize inanıyorsanız, Petkim Holding’e iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Ancak bu koşulları karşılayamıyor ya da şirketin kurallarına yeteri kadar uyum sağlayamayacağınızı düşünüyorsanız başvuruda bulunmamanızda fayda vardır.

Yorumlar “Petkim İş İlanları ve İş Başvurusu 2022”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.