Pirelli Lastik İş İlanları ve İş Başvurusu 2023

Pirelli Lastik İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Pirelli Lastik’te çalışmak isteyen adaylara müjde. Pirelli Lastik bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Pirelli Lastik personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Pirelli Lastik, dünya çapında en çok tercih edilen lastik markalarının başında gelmektedir. 1872 yılında kauçuk materyalinden çeşitli ürünlerin üretilmesi ile hizmete başlayan firma, 1960 yılında Türkiye’deki üretimlerine başlamış ve araç lastiği üretiminde adeta bir dev olduğunu tüm dünyaya kanıtlamıştır.

Türkiye’deki fabrika, hem ülkemizin lastik ihtiyacını karşılamakta hem de ihracat gerçekleştirmektedir. 

Pirelli Lastik İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Pirelli Lastik Güncel İş İlanları 

Pirelli Lastik, köklü ve geniş çaplı hizmet sunan bir firma olmasından dolayı, pek çok kategoride personel alımı gerçekleştirmektedir.

Personel alımları ile ilgili bilgiler Pirelli Lastik resmi web adresinde ve kariyer.net gibi iş ilanı paylaşım sitelerinde yer almaktadır. 

Pirelli Lastik firmasında çalışmak isteyen bireyler, ilanları düzenli olarak kontrol etmelidir. Zira alımların belirli bir süresi bulunmaktadır.

Başvuru tarihlerini kaçıran vatandaşlar, bir sonraki iş ilanına kadar beklemek durumunda kalmaktadır. 

Pozisyon Lokasyon Başvur
R&D Specialist (Temporary) Kocaeli Başvur!
Area Sales Executive Diyarbakır +1 il daha Başvur!

Pirelli Lastik İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Pirelli Lastik iş başvurusu iş ilanı sitelerinden veya Pirelli Lastik resmi internet sitesi üzerinden gerçekleştirilebilmektedir.

Başvurular CV gönderimi ile yapılmaktadır. Resmi web adresi üzerinden yapılacak başvurularda “Kariyer” sayfası üzerinden işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Kariyer.net gibi ilan sitelerine ise üye olarak CV’nizi gönderebilmeniz mümkündür.

İlan siteleri ya da resmi web adresine gönderilen CV’ler insan kaynakları uzmanları tarafından değerlendirilmekte ve firmanın yararına olacak şekilde tarafsız kararlar verilmektedir.

Eğer incelemeler sonucunda lehinizde bir durum olursa, CV’nize eklediğiniz iletişim numaranızdan ya da mail adresinizden tarafınıza ulaşılacaktır. 

Pirelli Lastik İş Başvurusu Yapabileceğiniz Pozisyonlar

Pirelli Lastik, ülkemizde kullanılan arabaların artması ile birlikte daha fazla üretim yapmakta ve bu nedenle daha fazla iş gücüne ihtiyaç duymaktadır.

Pirelli Lastik, gerekli olan pozisyonlara personel alımı gerçekleştirerek hizmetlerini büyütmektedir. Güncel olarak Pirelli Lastik şirketinde alım yapılan pozisyonlar şu şekildedir: 

  • Area Sales Executive
  • Senior Product Marketing Specialist

Belirtilen pozisyonların haricinde yeni ilanların oluşturulması mümkündür. Bu nedenle Pirelli Lastik firmasında faaliyet göstermek isteyen vatandaşların ilanları düzenli olarak kontrol etmesi ve kendilerine uygun gördükleri pozisyonlara zaman kaybetmeden başvuruda bulunması tavsiye edilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*