QNB Finansbank Çay ve Temizlik Görevlisi Alımı 2022

QNB Finansbank’ta çalışmak isteyenlere müjde! QNB Finansbank , iş başvurusu ve personel alımı haberleri isilanlari365.com’da! QNB Finansbank çay ve temizlik görevlisi alımı yapacak.

QNB Finansbank bir mevduat bankası olup 1987 senesinde Hüsnü Özyeğin tarafından kurulmuştur. Günümüzde QNB Grup yönetimindedir. Kurulduğu tarihten Nisan 2006’ya kadar Fiba Holding bünyesinde olmuştur. Fiba Holding kurumun yüzde 51 hissesinin satmak için Temmuz 2001’de Fransız BNP Paribas ile pazarlığa oturmuş; ancak 2002 kapsamında anlaşmazlık ile neticelenmiştir.

Bundan sonra hisselerinde yüzde 13,4 düşüş yaşanmıştır. Ağustos 2002’de ise STFA Holding’in ROKETSAN’da sahip olduğu hisseleri, 3,6 milyon Amerikan dolarına satın alarak firmaya ortak olmuştur. Ocak 2004 tarihinde ise söz konusu hisseleri, 2,9 milyon Amerikan doları  karşılığında HAVELSAN’a satmıştır.

Söz konusu tarihte ise Yunanistan Ulusal Bankası’na satılmıştır. Haziran 2016’da ise QNB Group’a satılmış; böylece QNB Finansbank adını almıştır.  Finans kurumunun bünyesinde 6 adet iştirak mevcut olup şu şekildedir;

  1. Finans Leasing
  2. Finans Invest
  3. Finans Portföy
  4. Cigna Finans Emeklilik
  5. Finans Factoring
  6. eFinans
  7. IBTech

Finansbank büyümesine her geçen gün devam etmektedir. Bu nedenle personel alımları, yılın farklı zamanlarında gerçekleştirilmektedir.

QNB Finansbank Çay ve Temizlik Görevlisi Alımı

QNB Finansbank Banka Temizlikçi İş İlanları

QNB Finansbank, dinamik yapısı sayesinde gelişmesine her yıl devam etmektedir. Dolayısıyla bu zaman içerisine, personel gereksinimleri de meydana gelmektedir. Kurum bunları karşılayabilmek için iş ilanları yayınlayarak, adayların müracaatlarını almaktadır. Bu çerçevede alım yapılabilecek birçok kadro mevcuttur. Temizlik işleri görevlisi de bunlar arasındadır.

Temizlik işleri görevlisi çöpleri toplama, azalan temizlik malzemelerini ilave etme, görevli oldukları alanı temizleme gibi görevlere sahiptir. Eğer bu pozisyonda çalışmak istiyorsanız, iş ilanlarını düzenli şekilde takip etmeniz yeterlidir.

QNB Finansbank, tüm iş ilanlarını gereksinimlerine göre yayınlamaktadır. Dolayısıyla temizlikçi alımları da senenin farklı dönemlerinde yapılabilir. Eğer bilgi ve yetkinliklerinize uygun olan imkanları kaçırmak istemiyorsanız, düzenli bir şekilde araştırmanız şarttır.

QNB Finansbank Banka Çaycı Alımı

QNB Finansbank tarafında alım yapılabilecek birçok kadro bulunmaktadır. Bunlar yılın farklı tarihlerinde, gereksinimlere göre yayınlanmaktadır. Ardından da adayların başvuruları kabul edilmektedir. Vasıflı ve vasıfsız personel alımları yapılabildiği için birçok kişinin yetkinliğine uygun kadrolar mevcuttur.

Bu kapsamda kurum, çaycı alımları da gerçekleştirmektedir. Bu personeller, çalıştıkları kurumda kahve ve çay gibi meşrubatları hazırlamakta, personele ikramını yapmaktadır. Bardakların toplanması ve temizliği işlemlerini de gerçekleştirmektedir.

Çaycı olarak çalışmak istiyorsanız, iş ilanlarını düzenli bir şekilde takip etmeniz gerekmektedir. Bu noktada ilanların farklı tarihlerde yayınlandığı ve son başvuru günleri olduğu unutulmamalıdır. Dolayısıyla bunlar dolduğu zaman alımlar da kapatılmaktadır.

Eğer her gün inceleme yaparsanız, size uygun olan kadroları bulabilir, hemen müracaat edebilirsiniz.

QNB Finansbank Banka Çay ve Temizlik Görevlisi İş Başvurusu

QNB Finansbank, personel gereksinimi olduğunda gerekli incelemeleri yaparak, ilanları paylaşmaktadır. Ardından adaylar, gerekli başvuru işlemlerini gerçekleştirebilmektedir. Eğer çaycı ya da temizlik işleri görevlisi olarak çalışmak istiyorsanız, söz konusu ilanları takip etmeniz yeterlidir.

https://www.qnbfinansbank.com/insan-kaynaklari/ailemize-katilin/is-ilanlari-ve-basvuru linki aracılığıyla kurumun insan kaynaklarını ziyaret ederseniz, ayrıntılı bilgiler almanız mümkündür. Bunun yanı sıra internette bulunan kariyer platformlarını de inceleyebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/firma-profil/qnb-finansbank-1125-1359 adresinde de aktif ilanlar mevcut olup buradan da size uygun fırsatları görebilirsiniz. Bundan sonra sadece bilgi ve yeteneklerinize uygun kadroları bulabilirsiniz.

Ardından yalnızca ön başvuru işlemlerini yapmanız yeterlidir. İnsan kaynakları gerekli incelemeleri yaptıktan sonra sizi uygun bulursa iletişime geçerek, mülakat için gerekli bilgileri verecektir. Eğer tüm aşamaları başarıyla geçerseniz, işinize hemen başlayabilirsiniz.

2 Yorumlar “QNB Finansbank Çay ve Temizlik Görevlisi Alımı 2022”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.