QNB Finansbank İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu 2021

QNB Finansbank’ta çalışmak isteyenlere müjde! QNB Finansbank iş ilanları, iş başvurusu, QNB Finansbank personel alımı haberleri yazımızda.

1987 yılında kurulmuş olan QNB Finansbank’ın merkezi İstanbul’un Şişli ilçesidir. Banka, QNB Group tarafından yönetimi devam ettirilen mevduat bankasıdır. Kurulduğu tarihten itibaren, 2006 yılının Nisan ayına kadar ise; Fiba Holding’in içerisinde faaliyetlerine devam etmiştir. Ancak bu tarihten sonra Yunanistan’ın Ulusal Bankasına satışı gerçekleştirilmiştir. 2010 yılının Nisan ayından beri ise; QNB Finansbank CEO’luğunu Temel Güzeloğlu üstlenmiştir. Firmanın üst kuruluşu QNB grup olurken, yan kuruluşları da bir hayli fazladır.

QNB Finansbank İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

QNB Finansbank çalışanı olmak istiyorsanız, bazı internet sitelerinden başvuru oluşturmanız mümkündür. Örneğin; kariyer.net gibi siteler üzerinden başvurularınızı kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Ancak siz uluslararası bir başvuruda bulunmak istiyorsanız; QNB Finansbank’ın kendi sitesine giriş yapmanız yeterli olacaktır.

Ancak hem uluslararası hem de Türkiye’de başvuru yapmayı düşünüyorsanız, her iki koşulda da özgeçmiş belgenizi oluşturmanız çok önemlidir. Belgenizde belirttiğiniz, iş tecrübeleriniz okuduğunuz okullar ve gösterdiğiniz referanslar çok önemlidir. Belgenizde yazan bilgiler, yetkililer tarafından detaylı bir incelemeye alınacaktır. 

QNB Finansbank, çalışanlarının müşterilerine daha iyi bir hizmet verebilmesi ve şirkette çalışmalarını daha mutlu bir şekilde sürdürebilmesi için onlara birçok imkân tanımaktadır. Uygun çalışma saatleri ve sizin için tanınan yemek ve ulaşım hizmetleriyle, QNB Finansbank’ta rahat ve konforlu bir çalışma hayatı sürdürebilmeniz mümkün olacaktır.

QNB Finansbank Başvuru Yapabileceğiniz Pozisyonlar

QNB Finansbank başvurunuzu gerçekleştirdiyseniz ve belgelerinizi eksiksiz bir şekilde teslim ettiyseniz. Yetkililerden haber vermeniz gerekmektedir. Başvuru yapmak istiyorsanız, ilanları sıkı bir takibe almanız ve başvurunuzu en kısa süre içerisinde tamamlamanız da çok önemlidir. QNB Finansbank’a fazla sayıda başvuru yapıldığı için; erken başvuru yapmanız şansınızın da epey artmasını sağlayacaktır. Yetkililer başvurunuzu inceledikten sonra, bu pozisyona uygun olduğunuzu düşünürse, e-posta ya da telefon yoluyla sizi bilgilendirecek ve görüşmeye de çağıracaktır. Eğer görüşmelerinizden olumlu sonuç aldıysanız, kısa sürede iş hayatına başlamanız ve QNB Finansbak’ın bir üyesi olmanız mümkün olacaktır. QNB Finansbank’ta başvurabileceğiniz pozisyonlar ise şu şekildedir;

  • Pazarlama
  • Satış
  • Genel başvuru departmanı
  • Finans
  • Bilgi İşlem
  • Diğer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir