2023 QNB Finansbank Staj Başvurusu ve Başvuru Şartları

isilanlari365 olarak sizler için QNB Finansbank’ta nasıl staj yapacağınızı anlatan bir yazı derledik. QNB Finansbank staj başvurusu ve staj ilanlarını takip etmek için yazımızın devamından bilgi alabilirsiniz.

QNB Finansbank’ta Staj

QNB Finansbank şubelerinde staj yapmak ve kariyerine ilk adımını atmak isteyen öğrencilerin ilk olarak bankacılık sektörü ile alakalı bölümlerde eğitim görüyor olmasına dikkat eden QNB Finansbank, staj olanakları konusunda resmi internet sayfasından detaylı bilgi vermektedir.

Bankanın internet sitesine girerek yayınladığı staj şartlarını inceleyip bu şartlara uygun olduğuna karar veren adayların kurumun internet sayfası üzerinden staj başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir.

Finans 101 Staj Programı ile Bankacılığı Öğrenmek İçin En Doğru Yerdesin!

QNB Finansbank şubelerinde 8 hafta boyunca müşteri ziyaretleri ile satış ve operasyon birimlerini gözlemleyerek profesyonel iş hayatını ve bankacılığı deneyimleyeceğin, kişisel gelişim eğitimleri ve mesleki eğitimlerle gelişimine katkıda bulunacağın bir staj deneyimi seni bekliyor. Bu süreçte staj danışmanından destek alabilecek ve geribildirim görüşmeleri yaparak stajını değerlendirebileceksin.

Aranan Özellikler

  • T.C Vatandaşı olmak,
  • Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren, tercihen İktisadi ve idari Bilimler fakültesi 2. veya 3. sınıf öğrencisi olmak,
  • Yüksek lisans 1. Sınıf öğrencisi olmak,
  • Kriterlere uygunluk gösteren adaylara 8-11 Mayıs tarihleri arasında online genel yetenek sınavı uygulanacak olup, sınavda başarılı olan adaylar 22-28 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek mülakata davet edilecektir. Staj programı sürecimiz Haziran Eylül aylarında devam edecek olup, stajyerlerimize 2 aylık staj imkanı sunulacaktır.
  • Şubelerin belirlenmesinde staj imkanı sağlanacak şubelerimiz ve adayların staj yapmak istedikleri il/ilçeler göz önünde bulundurulacaktır.
  • Staj süresinde öğrencilere SGK, asgari ücret ve yemek ödemesi yapılacaktır.

QNB Finansbank Staj Başvurusu Nasıl Yapılır?

QNB Finansbank staj başvurusu yapmak için öncelikle bankanın stajyer alımı yaptığı dönemleri takip etmelisiniz. Ardından yayınlanan ilanlara kariyer sitelerinden ulaşabileceğiniz gibi QNB Finansbank’ın web sitesinden de yapabilirsiniz.

Başvuru ve takip için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*