Sarar İş İlanları ve İş Başvurusu 2023 

Sarar İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Sarar’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Sarar bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir. Sarar personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda Sarar’da bulunan  açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

1944 yılında Eskişehir’deki 12 metrekarelik bir terzi dükkanı ile temelleri atılan Sarar, moda Dünyasına adımını attığı günden itibaren şık ve yaratıcı tasarımları ile kısa sürede hızla büyüyerek ilk olarak Eskişehir’de ev tekstili ve giyim fabrikaları son olarak da İstanbul’da açtığı kadın giyim fabrikası ile 77 senedir  sektöre yön vermektedir.

5000’den fazla çalışanı, 58 adeti yurt dışında ve  160’dan fazlası ise Türkiye’nin 75 şehrine dağılmış olan Sarar, mağazaları ile çok geniş bir tüketici profiline ulaşmaktadır. Ürettiği tekstil ürünlerinin %40’ını başta Rusya, ABD ve Lübnan olmak üzere 28 ülkeye göndermektedir.

Bir dönem Türk milli futbol takımına da sponsor olan Sarar, hazır giyim ve moda sektöründe emin adımlarla yürümektedir.

Sarar İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Sarar İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Sarar’da çalışmak için yapılması gereken iki basit adım bulunmakta. İlk olarak secretcv.com veya tr.indeed.com adreslerine gidip bir üyelik oluşturulmalıdır. Oluşturulan üyeliğe CV’nizi yüklendikten sonra Sarar firmasının açık pozisyonlarından uygun olanlarına başvuruda bulunabilirsiniz.

Sarar, resmi sitesi üzerinden başvuru kabul etmemektedir, bu sebeple personel alımı için başvuruların yukarıdaki kariyer portalları üzerinden yapılması gerekmektedir. Her pozisyon için istenilen yetenek ve uzmanlıklar ilanların içerisinde yer almaktadır.

Sarar İş İlanları

77 yıllık tarihi ile Türkiye’nin en köklü ve büyük hazır giyim firmalarından biri olan Sarar, kurumsal kimliği gereğince çalışanlarına her alanda önem verir.  Birincil sermayesi çalışanları ve onların iş gücü olan Sarar bu gerekliliğin bilincinde, çalışanlarını sürekli olarak ileriye taşıyan ve onlara birçok olanak sağlayan bir firmadır.

Sektördeki rakipleri gibi yüksek standartlarda insan kaynakları politikaları üreten ve bunları uygulayan Sarar, dinamik ve enerjik kadrosu ile her daim ileriyi hedefleyenleri bünyesine alarak gün geçtikçe daha da büyüyor.  Sarar personel alımları sadece firmanın mağazalarında değil ayrıca Eskişehir ve İstanbul’da bulunan fabrikalarda işçi olarak yapılmaktadır.

Pozisyon Lokasyon Başvur
Satış Danışmanı Olivium Sarar İstanbul Avrupa Başvur!
Görsel Düzenleme Sorumlusu İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Başvur!
Satış Danışmanı İsfanbul Sarar İstanbul Avrupa Başvur!
Satış Danışmanı Outletpark İstanbul Avrupa Başvur!
Ankamall Interview Sarar Satış Danışmanı Ankara Başvur!
Rumeli Sarar Satış Danışmanı İstanbul Avrupa Başvur!
Bölge Satış Sorumlusu Adana, Mersin(İçel) Başvur!
Satış Danışmanı Viaport Sarar İstanbul Anadolu Başvur!
Novamal Sarar Satış Danışmanı Antalya Başvur!
Sarar Alanya Cadde Satış Danışmanı Antalya Başvur!
Satış Danışmanı Gebze Sarar Sakarya Başvur!
Satış Danışmanı Vialand Sarar İstanbul Avrupa Başvur!
Satış Danışmanı Kale Center İstanbul Avrupa Başvur!
İç Anadolu Bölge Satış Sorumlusu Eskişehir, Ankara Başvur!
Sevkiyat Personel İstanbul Avrupa Başvur!
Kasa Yetkili Satış Danışmanı İstanbul Anadolu Başvur!
İstanbul Özdilekpark Satış Danışmanı İstanbul Avrupa Başvur!
Satış Danışmanı İstanbul Mall Of Sarev İstanbul Avrupa Başvur!
Satış Danışmanı Metropol İstanbul İstanbul Anadolu Başvur!
Satış Danışmanı Optimum Sarar İzmir Başvur!

Sarar İş Başvuru Formu

Sarar’da çalışan olmak yukarıda verdiğimiz bilgileri değerlendirebilir, bağlantı linklerine tıklayarak iş başvurunuzu gerçekleştirebilir veya Sarar iş başvuru formunuzu Sarar İK sayfasından doldurup başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*