Sasa Polyester İş İlanları ve İş Başvurusu 2023 

Sasa Polyester İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Sasa Polyester’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Sasa Polyester bünyesine dahil olup Sasa Polyester iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir. Sasa Polyester personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda Sasa Polyester’in açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

1966 yılında faaliyetlerine başlayan Sasa Polyester, polyester elyaf, filaman ve polimerler gibi ara ve ana ürünler konusunda Dünya’nın önde gelen üreticilerinden biridir. Geniş ürün yelpazesi ve tecrübesi ile sektöründeki liderliğini başarı ile sürdüren Sasa Polyester, güçlü teknolojik altyapısı, yüksek üretim kapasitesi ve geniş dağıtım ağı ile ülkemizde ve Dünya’da öncü bir marka konumundadır.

Kurulduğu ilk günden bu yana sektördeki liderliğini gösteren Sasa Polyester, bu bağlamda birçok büyük yatırımcının dikkatini çekerek ilk olarak 2000 yılında Dünya kimya devi Dupont ile ortaklık kurdu.

2004 yılında ortaklığa Sabancı Holding’in de katılması ile sektörde güç kazanan Sasa Polyester 2011 yılında SASA adını kullanmaya başladı.1 Milyon metrekare üzerindeki kurulu merkezi, 1500’ün üzerinde uzman personeli ve yıllık 280 bin ton üretim kapasitesi ile Sasa Polyester, hızlı adımlarla büyümesini sürdürmekte.

Sasa Polyester İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Sasa Polyester İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Sasa Polyester, ülkemizde eleman alımlarını kariyer.net adresine ek olarak resmi web adresi olan sasa.com.tr üzerinden yayımladığı İş Başvuru Formu üzerinden gerçekleştirmektedir.

Kariyer.net adresinde bulunan Sasa Polyester iş ilanlarına başvuruda bulunmak için aktif bir üyeliğiniz bulunmalıdır. Eğer daha önceden kariyer.net adresine üye olmadıysanız, sitenin sağ üst tarafında bulunan Üye Girişi yazısına tıklayıp açılan pencereden kısa sürede yeni bir hesap oluşturabilirsiniz.

Üyeliğinizi oluşturduktan sonra site sizi bir özgeçmiş yüklemeniz konusunda yönlendirecek. Yönlendirmeleri takip ederek en güncel bilgi ve deneyimlerinizi içeren özgeçmişinizi hesabınıza yükledikten sonra Sasa Polyester iş ilanlarına kolayca başvuruda bulunabilirsiniz.

Diğer bir seçenek ise sasa.com.tr adresine giderek insan Kaynakları bölümünde bulunan İş başvuru Formunu eksiksiz bi şekilde doldurmak. Bu formu doldurarak şirket bünyesine genel başvuruda bulunmanız mümkün.

Şirket ihtiyaçları doğrultusunda açılacak pozisyonlardan uygun olanları için Sasa Polyester sizinle iletişime geçecektir.

Sasa Polyester’in kariyer.net adresi üzerinden yayımladığı iş ilanlarını hemen kolayca görüntülemek için aşağıda bulunan linkleri kullanabilirsiniz.

Sasa Polyester İş İlanları

Ülkemizin alanında lider markalarından biri olan Sasa Polyester, kurumsal yapısı ve güçlü iş ortakları ile birlikte gösterdiği sağlam duruş ile adaylar için güzel bir seçenek. Köklü geçmişi ile güven aşılayan Sasa Polyester’in güncel tüm iş ilanlarını ve başvuru kriterlerini ilk siz öğrenmek istiyorsanız sitemizi takip etmeyi unutmayın.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 İşletme / Bakım Mühendisi Adana

Sasa Polyester iş başvuru formuna ulaşmak için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*