2023 Şekerbank Staj Başvurusu ve Başvuru Şartları

isilanlari365.com olarak sizler için Şekerbank’ta nasıl staj yapacağınızı anlatan bir yazı derledik. Şekerbank staj başvurusu ve staj ilanlarını takip etmek için yazımızın devamından bilgi alabilirsiniz.

Şekerbank’ta Staj

Yaptığı birçok sosyal sorumluluk projesiyle adından söz ettirmeyi başaran Şekerbank, birçok alanda olduğu gibi eğitim alanında da öğrencilere olan yatırımların ve desteklerini sürdürmektedir.

Bünyesinde staj yapmak isteyen öğrencilere bankacılık sektörünü tanıtan ve ileriki meslek hayatlarına ışık tutan Şekerbank, bu stajyer politikası ile de göz doldurmakta ve birçok kurumun takdirini toplamaktadır.

Klasik bankacılıktan farklı ürün ve hizmetlerin yer aldığı ‘tarım bankacılığı’  müşterisi olan çiftçilere kredi paketlerini ve hizmetlerini anlatmak için,
Anadolu Bankacılığı misyonu doğrultusunda yerel üretimi desteklemek ve bankacılık hizmetlerinden yeterince faydalanmayan bölgelerde tarım bankacılığı müşterilerine ulaşmak için,
Çiftçinin dilinden en iyi onlar konuşup, sorunlarını en iyi onlar anladığı için,
Bu yolculukta çiftçileri bilgilendirecek ve onların üretim kalitesini ve miktarını arttırarak ülkelerini kalkındırmayı görev edinmiş, bunun üzerine eğitim almış, çiftçi sorunlarına çözüm üretilmesini sağlayan “siz ziraat mühendislerini” aramızda görmek istiyoruz.

Aranan Özellikler

  • T.C. vatandaşı olmak.
  • Üniversitelerin 4 yıllık Bankacılıkla ilgili bölümlerinde öğrenim gören 2, 3, ve 4. Sınıf öğrencileri programa başvuru yapabilirler
  • 18 yaşından büyük olmak ve en fazla 30 yaşında olmak.
  • Kamu haklarından yoksun bulunmamak.
  • Affa uğramış dahi olsa, herhangi bir suçtan dolayı hapis cezasına hüküm giymemiş olmak.
  • Herhangi bir kurum ya da kuruluşa karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımamak.
  • Sağlık durumu, Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya elverişli olmak.

Şekerbank Staj Başvurusu Nasıl Yapılır?

Şekerbank staj başvurusu yapmak için öncelikle bankanın stajyer alımı yaptığı dönemleri takip etmelisiniz. Ardından yayınlanan ilanlara kariyer sitelerinden ulaşabileceğiniz gibi Şekerbank’ın web sitesinden de yapabilirsiniz.

Başvuru ve takip için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*