Selçuk Ecza Deposu İş İlanları ve İş Başvurusu 2023

Selçuk Ecza Deposu İş İlanları ve İş Başvurusu

1958 senesinde Konya’da kurulan Selçuk Ecza Deposu, bir aile şirketi olarak hayatına başlamıştır. Günümüzde 6 binden fazla çalışanı şirket, Türkiye’nin dört bir yanına ilaç sağlamaktadır.

Selçuk Ecza Deposu İş İlanları ve İş Başvurusu

Selçuk Ecza Deposu Güncel İş İlanları

Selçuk Ecza Deposu iş ilanları, İŞKUR üzerinde güncel bir iş ilanı bulundurmaktadır. Bunun haricinde diğer sitelerde ilanlara rastlanılmamış olup, burada çalışmak isteyen adayların, düzenli olarak kontrol etmesi ve tarihleri kaçırmaması gerekir.

Selçuk Ecza Deposu, kurulduğu tarihten bu yana sosyal haklara saygı gösteren bir şirket olarak, yol, yemek ve diğer hakları tatmin edici şekilde sağlamaktadır. Çalışma şekilleri ve koşulları kişilerin pozisyonuna göre farklılık gösterecek olmakla beraber, genel yapısı değerlendirilecek olduğunda uygun çalışma saatlerine sahiptir.

Selçuk Ecza Deposu İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Selçuk ecza deposu iş başvurusu, güncel olarak İŞKUR üzerinde ilan bulundurur. Buna başvuru için, öncelikle bu siteye giriş yapmanız ve üye hesabı açmanız gerekir. Ardından iş arama kısmına gelip, “Selçuk Ecza Deposu” yazarak ilgili sonuca tıklamanız, sonrasında gerekli başvuruyu yapmanız yeterlidir.

Aynı zamanda Selçuk Ecza Deposu resmi sitesi üzerinden de özgeçmiş kabul etmektedir. Bunun için siteye girdikten sonra üst kısımda bulunan “insan kaynakları” linkine tıklayıp, ardından “başvuru formu” linkini seçmeniz gerekir. Sizden talep edilen bazı bilgiler şöyledir;

  1. Adınız,
  2. Soyadınız,
  3. Cinsiyetiniz,
  4. Doğum Tarihiniz,
  5. Askerliğiniz,
  6. Telefonunuz,
  7. Talep edilen iş.

Sizden istenen tüm bilgileri doğru şekilde doldurduktan sonra, eklemek istediğiniz diğer bilgileri girip, en altta göreceğiniz “gönder” butonuna tıklamak yeterlidir. Eğer size uygun bir pozisyon açılırsa ve uygun görülürseniz, size dönüş yapılacaktır.

Selçuk Ecza Deposu İş Başvurusu Yapabileceğiniz Pozisyonlar

Selçuk Ecza Deposu iş başvurusu yapabileceğiniz pozisyonlar, şu an için yalnızca güvenlik görevlisidir. Ancak şirket belirli aralıklarla ilan paylaştığı için, takip etmeniz gerekir.

Güvenlik görevlisi, çalıştığı kurumun güvenliğini sağlamak ile yükümlü kişidir. İlana başvuru, İŞKUR üzerinden yapılmakta olup, detayları ve tüm koşulları öğrenmek için burayı ziyaret etmeniz gerekir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*