Sephora İş İlanları ve İş Başvurusu 2023 

Sephora İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Sephora’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Sephora bünyesine dahil olup Sephora’ya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir. Sephora personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda Sephora’nın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

1969 yılında Avrupa’nın göbeğindeki Fransa’da kurulan Sephora, kurulduğu günden beri güzelliğin nabzını tutmaktadır. 250 marka ve 16 binden fazla ürün seçeneğini müşterileri ile buluşturan Sephora, benzersiz ürün yelpazesi ile tüketicilerine, dokunmanın ve test etmenin serbest olduğu mağaza konsepti ile hem lüks hem de ulaşılabilir ürünler sunmaktadır.

1999 yılından beri, tüm Dünya’ya 10 farklı dilde hizmet veren 17 online satış sitesi ile tüketicileri ile buluşuyor. Orta doğudan Amerika’ya, Asya’dan Avrupa’ya Dünya’nın 34 ülkesinde faaliyet gösteren Sephora, ‘Güzelliğin Kalp Atışı’ sloganı ile kozmetik ürünlerini her geçen gün daha çok insana ulaştırmayı başarıyor.

Sephora İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Sephora İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Sephora, personel alımlarını yalnızca kariyer.net adresi üzerinden gerçekleştirmektedir. Sephora’nın firma ihtiyaçları doğrultusunda açtığı iş ilanlarını görmek ve bu ilanlara iş başvurusunda bulunmak için öncelikli olarak bir adet kariyer.net üyeliğiniz olmalı.

Üyeliğiniz ile siteye giriş yaptıktan sonra eğer daha önce yükleme yapmadıysanız siteye güncel bir CV yüklemelisiniz. CV yüklendikten sonra dilediğiniz iş ilanına başvuruda bulunabilirsiniz.

Dilerseniz kariyer.net adresine giderek zaman kaybı yaşamak yere aşağıdaki linklerden mevcut iş ilanlarını görebilirsiniz.

Sephora İş İlanları

Dünyadaki en büyük lüks grubu LVMH Grubu çatısı altında bulunan Sephora, arkasındaki bu güç ile personel adayları için güzel bir seçenek. Dünya çapındaki mağazaları ile kariyer hedefi olanların tecrübe kazanmak isteyeceği Sephora, gerek kozmetik alanında gerekse firma bünyesinde çok sayıda iş ilanına sahip.

Pozisyon Lokasyon Başvur
Başvur!
Başvur!
Başvur!
Başvur!
Başvur!
Başvur!

Sephora kendi web sayfasında ilan paylaşmaktadır. Eğer aktif ilan yoksa abone olmanız kaydıyla size bilgilendirme yapacaklardır. Sephora insan kaynakları sayfasına gitmek için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*