Socar Türkiye Personel Alımı ve İş Başvurusu 2022 

Socar Türkiye’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Socar Türkiye bünyesine dahil olup Socar Türkiye’ye iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir. Socar Türkiye personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda Socar Türkiye’nin açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Azerbaycan Petrol Şirketi SOCAR’ın Türkiye iştiraki olarak 2008 yılında Petkim’in 51 hissesini alarak faaliyetlerine başladı. 20 Milyar dolara yakın yatırım ile Türkiye’nin en büyük doğrudan dış yatırımcısı konumunda olan Socar Türkiye, ülkemizde 5.000’den fazla çalışana istihdam sağlamaktadır.

Tek millet, iki devlet ülküsü üzerinde yükselen bu iş birliğinin ekonomi alanındaki simgesi olan Socar Türkiye, Azerbaycan’ın şimdiye kadar başka ülkeye yaptığı en büyük yatırımı da temsil ediyor.

Yatırımlarını sürekli olarak attırarak gücüne güç katmaya devam eden Socar Türkiye, sahip olduğu bilgi ve tecrübe ile ülkemizin petrol ve doğalgaz sektörünün öncü markalarından biri olarak katma değer yaratmaya da devam ediyor.

Socar Türkiye Personel Alımı ve İş Başvurusu

Socar Türkiye Başvurusu Nasıl Yapılır?

2008 yılından beri ülkemizdeki insan kaynağına değer aşılayan Socar Türkiye, Ülkemizdeki iştirak şirketlerinin personel ihtiyacını kariyer.net adresi üzerinden yayımladığı iş ilanlarına ek olarak resmi web adresindeki insan kaynakları sayfasından da karşılamaktadır.

Ülkemizin en büyük ve popüler kariyer portallarından biri olan kariyer.net adresinde Socar Türkiye’nin 6.300’e yakın takipçisi sürekli olarak güncellenen iş ilanlarını takip ederek kariyer fırsatı yakalamaya çalışmaktadır.

Bu bağlamda kariyer.net adresi üzerinde yayımlanan iş ilanlarına kolayca başvuruda bulunmak için izlenmesi gereken iki basit adım bulunmaktadır. Socar Türkiye’nin yayımladığı tüm ilanlara kolayca başvuruda bulunmak için bir adet üyelik ve güncel bir özgeçmiş gerekmektedir.

Kariyer.net adresine giriş sağladıktan sonra sitenin sağ üst kısmında bulunan Üye Ol yazısına tıklayarak sadece isim, soy isim ve e-posta adresi kullanarak saniyeler içerisinde üyeliğinizi tamamlayabilirsiniz.

Üyelik tamamlandıktan sonra güncel bilgi ve deneyimlerinizi içeren bir özgeçmişinizi üyeliğinize yüklemeniz gerekmektedir. Bu işlemler tamamlandıktan sonra Socar Türkiye’nin yayımladığı tüm ilanlara kolayca başvuruda bulunabilirsiniz.

Kariyer portalına ek olarak resmî web adresi içerinde yer alan insan kaynakları sayfasından da mevcut pozisyonları yayımlayan Socar Türkiye, firmanın ihtiyaçları doğrultusunda aralıklı olarak iş ilanlarını yayımlamaktadır. Bu link üzerinden ulaşabileceğiniz insan kaynakları sayfasında,  bulunduğunuz İli veya çalışma alanınızı yazarak size en uygun iş ilanlarını bulabilirsiniz.

Socar Türkiye İş İlanları

Ülkemizin en büyük yabancı yatırımlardan biri olan Socar Türkiye aynı zamanda arkasındaki Azerbaycan Devleti desteği ile sektördeki yerini her geçen gün sağlamlaştırıyor.

Socar Türkiye’de kariyer fırsatı yakalamak amacı ile açılan ilanları sitemiz üzerinden kolayca takip etmek için aralıklı olarak sitemizi takip etmeyi unutmayın.

Socar Türkiye iş başvuru formuna ulaşmak için tıklayın.

SOCAR Türkiye çalışanlarına nasıl kariyer fırsatları sunuyor? diye soruyorsanız bu videoyu izleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.