Soyak Holding İş İlanları ve İş Başvurusu 2022

Soyak Holding’de çalışmak isteyenlere müjde! Soyak Holding iş ilanları, iş başvurusu, Soyak Holding personel alımı haberleri yazımızda.

1961 yılında kurulan Soyak Holding, yurt içi ve yurt dışında faaliyet göstermektedir. Rusya, Libya, Kazakistan, Suudi Arabistan ve Cezayir’de projeleri vardır. Yaklaşık 15,000 çalışanıyla, dört farklı sektörde hizmet vermektedir.

Soyak Holding İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Soyak Holding Güncel İş İlanları

Soyak Holding, internet sitesi üzerinde “İK” sekmesi bulunmaktadır. Buraya tıklayarak, şirketin insan kaynakları hakkında bilgi edinmek mümkündür. Sol tarafta bulunan “Soyak’ta Kariyer Olanakları” seçeneği, pozisyonlar hakkında bilgi vermektedir. Burada, açık pozisyonların linkedIn ve kariyer.net üzerinden takip edilebileceği belirtilmektedir.

Dolayısıyla adaylar, bu kariyer sitelerini öncelikli şekilde takip etmelidir. İlanların son başvuru tarihlerini kaçırmamak için her gün kontrol yapılması tavsiye edilmektedir. Soyak Holding, çalışan saatleri ve koşulları için uygun aralıklar belirlemiştir. Çalışanların sosyal haklarına önem gösteren holding, yemek ve yol gibi sosyal hakları tatmin edici vermektedir.

Soyak Holding İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Soyak Holding iş ilanları, bahsettiğimiz üzere linkedIn ve kariyer.net üzerinden verilmektedir. Bu nedenle adaylar, bir iş ilanı çıktığında buradan başvuru yapmaktadır.

Kariyer.net üzerinden yapılan başvurular, üye hesabıyla yapılmaktadır. Bunun için başvuruda adayların oluşturduğu CV’ler kullanılmaktadır. Eğer daha önce özgeçmiş oluşturmamışsanız, site üzerinde size kolay bir imkân sunulmaktadır. Ancak konu üzerine bir araştırma yapmanız da faydalıdır.

Başvuru, sadece mevcut ve güncel iş ilanları için gerçekleştirilir. Bu nedenle adayların, aktif ilanları takip etmesi zorunludur. İlanda yer alan başvuru butonları, CV göndermek için yeterlidir.

LinkedIn de üyelik hesabı gerektirmektedir. Adaylar ardından hızlı şekilde başvuru yapabilmektedir. 

Soyak Holding İş Başvurusu Yapabileceğiniz Pozisyonlar

Holding ve şirketler grubu üzerine çalışanlar, işe alım olarak şu alanlardadır;

 1. Bilgi İşlem
 2. Lojistik
 3. Satış
 4. Mühendislik
 5. Üretim / İmalat
 6. Diğer

Çalışan profili ise şöyledir;

 1. İnsan kaynakları
 2. Yönetim
 3. Finans
 4. Bilgi İşlem
 5. Muhasebe

Mezun olunan bölümler ise işletme (İngilizce), hukuk, endüstri mühendisliği, iktisat ve işletmedir. Soyak Holding tarafından ilan yayınlandığı zaman pozisyon, iş tanımı ve nitelikler gibi bilgiler detaylı olarak verilecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.