Soyyiğit Gıda İş İlanları ve İş Başvurusu 2023 

Soyyiğit Gıda İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Soyyiğit Gıda iş ilanları, iş başvurusu ve personel alımı haberleri yazımızda.

1960 yılında gıda sektörüne giriş yapan şirket, Soyyiğit Biraderler Kolektif Şti adı altında başlangıç yapmıştır.

Zaman içerisinde edindiği tecrübe ve deneyim ile 90’lı yıllarda üretime yönelmiş; böylece kendi ürünlerini pazarlara sunmaya başlamıştır. Toz gıda, sıvıyağ ve sıvı pastacılık sektörlerinde hem iç hem de dış piyasada önemli bir yeri olan İstanbul ve Edirne’de kendi entegre tesislerinde üretim yapmaktadır.

Alanında uzman 450 kişilik çalışanı ile yarattığı markalar, tüketici odaklı vizyonu ve yarım asrı aşkın süredir 4 kıta ve 136 ülkeye olan toz gıda, sıvıyağ ve sıvı pastacılık ürünleri ihracatı gerçekleştirmektedir.

Soyyiğit Gıda İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Soyyiğit Gıda İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Soyyiğit Group bünyesindeki kuruluşların stratejik plan ve hedefleri doğrultusunda ihtiyacı olan iş gücünü ülkemizin en bilinen kariyer portalı kariye.net adresi üzerinden karşılamaktadır. Şirket, iş başvurularını resmi internet sitesindeki Başvuru Formu aracılığı ile de kabul etmektedir.

Kariyer.net adresinde bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunabilmek için iki basit adımı tamamlamanız gerekmektedir.

Bu adımlardan ilki siteye girerek, eğer daha önceden oluşturmadıysanız yeni bir hesap oluşturmak, ardından güncel bilgi ve deneyimlerinizi içeren özgeçmişinizi oluşturduğunuz bu hesaba eklemek. Ek olarak üye olduktan sonra özgeçmişinizi kariyer.net aracılığı ile de hazırlayabilirsiniz.

Siteye üye olmak için ilk olarak sitenin sağ üst kısmında bulunan Üye Ol butonunu kullanabilirsiniz. Butona tıkladıktan sonra açılan sayfada sizden istenen bilgileri girerek kolay bir şekilde üye olma işlemini tamamlayabilirsiniz.

Bir diğer seçenek ise kariyer.net adresine Facebook üzerinden kayıt olmak. Bunun için yine aynı sayfada bulunan Facebook Üzerinden Kaydol seçeneğini seçebilirsiniz.

Dilerseniz resmi internet sitesinde bulunan Kariyer sayfası aracılığı ile CV’nizi genel başvuru yapmak amacıyla firmaya gönderebilirsiniz. İşe alım sayfasının linkini yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Firmanın 20’ye yakın güncel iş ilanına aşağıda bulunan tablo aracılığı ile hızlı bir şekilde göz atabilirsiniz.

Soyyiğit Gıda İş İlanları

Soyyiğit, beyaz yaka, mavi yaka ve staj başvuruları da dahil olmak üzere ihtiyacı olan tüm kadrolar için hazırladığı İş Başvuru Formlarını resmi internet sitesi üzerinden yayımlamaktadır. Bu bağlamda firmanın Kariyer sayfasına girerek istediğiniz kadro için kolaylıkla başvuruda bulunabilirsiniz.

Formu doldurduktan sonra bilgileriniz firmanın insan kaynakları havuzunda toplanır ve size uygun bir pozisyon açıldığında sizinle iletişime geçilir.

Pozisyon Lokasyon Başvuru Linki
Teknik Bakım Müdürü İstanbul Başvur
İhracat Private Label/Proje Satış/Süreç Yöneticisi İstanbul Başvur
Edt-Pastacılık İhracat Müdürü İstanbul Başvur
Afrika İhracat Bölge Satış Müdürü İstanbul Başvur
İhracat Bölge Müdürleri İstanbul Başvur
Kalite Güvence Şefi İstanbul Başvur
Ulusal Marketler Satış Yöneticisi İstanbul Başvur
İstanbul Perakende Satış Yöneticisi İstanbul Başvur
Ege Perakende Satış Yöneticisi İzmir Başvur
EDT İzmir Bölge Satış Yöneticisi İzmir,Manisa… Başvur

Daha fazla Soyyiğit Gıda iş ilanı için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*