Starbucks İş İlanları ve İş Başvurusu 2023 

Starbucks İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Starbucks ’ta çalışmak isteyen adaylara müjde. Starbucks bünyesine dahil olup Starbucks’a iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir. Starbucks personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda Starbucks’ın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

1971 yılında Seattle, Washington’da açtıktan sonra kısa sürede tüm Dünya’ya yayılarak bir kültür haline gelen Starbucks, Amerikan merkezli bir kahve dükkânı zinciridir. 3 öğretmen tarafından tek bir dükkân ile hizmet veremeye başlayan Starbucks günümüz itibari ile 65 ülkede 30.000’de fazla mağazası ile adeta bir yaşam tarzı haline gelen Starbucks, ülkemizdeki ilk şubesini ile İstanbul’un en işlek yerlerinden bir tanesi olan Bağdat Caddesinde açmıştır.

Mağazalarında uyguladığı konsept ile müşterileri ile bağ kuran Starbucks Dünya genelinde 300.000’den fazla çalışanı ile sevenlerine hizmet vermeye devam ediyor.

Starbucks İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Starbucks İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ülkemizde ‘de binlerce kişiye iş imkânı sağlayan Starbucks’ın bir parçası olmak için yapabileceğiniz birçok seçenek bulunmakta. Çok çeşitli portallar üzerinden personel alımı gerçekleştiren Starbucks, sürekli olarak açtığı şubeleri ile çok sayıda iş ilanı yayımlıyor.

tr.indeed.com ve secretcv.com adreslerine giderek arama kutucuğuna Starbucks yazarak firmanın tüm ilanlarına ulaşabilirsiniz. Kariyer.net adresi üzerinden Starbucks’a iş başvurusunda bulunmak için arama kutucuğuna Starbucks yazdıktan sonra Shaya adı ile yazılı ilanlara tıklamanız gerekmekte. Bu adreslerden iş başvurusu yapabilmek için güncel deneyimlerinizi de içeren bir CV hazırlamalı ve bu CV’yi kariyer portallarına yüklemelisiniz.

Kariyer portalları haricinde Starbucks’ın Türkiye’deki resmi iş birlikçisi olan Shaya üzerinden de personel alımı gerçekleştiren Starbucks, bu bağlamda çok sayıda iş ilanını da Shaya’nın web sitesi olan www.shaya.com.tr//tr/kariyer adresi üzerinden yayımlıyor.

Bu adrese giriş sağladıktan sonra sağ tarafta bulunan Açık Pozisyonlar yazısına tıklayarak ülkemizin dört bir yanında bulunan Starbucks iş ilanlarından dilediğinizi görüntüleyebilir ve iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Bu adresten de başvuru yapabilmek için güncel bir CV hazırlamanız gerekiyor.

Kariyer portallarını tek tek gezerek vakit kaybetmek istemiyorsanız aşağıdaki linklerden tüm iş ilanlarını görüntüleyebilirsiniz.

Starbucks İş İlanları

Genel olarak Barista ( içecekleri hazırlayan personel ) alımı gerçekleştire Starbucks, bu bağlamda sunduğu onlarca farklı çeşit içecek ile ilgili çalışanlarına eğitim veriyor. İşe aldığı personellerine çalışmaya başlamadan önce yaklaşık 1 haftalık bir eğitim süreci sağlayan Starbucks, bu sürede personellere menüde bulunan içeceklerin nasıl hazırlanması gerektiğini anlatıyor.

Ek olarak vardiya müdürü gibi daha deneyimli pozisyonların da olduğu Starbucks, çeşitli ilanları ile sadece gençlerin değil her yaştan insanın kariyer fırsatı bulabileceği bir firma.

Pozisyon Lokasyon Başvur
Starbucks Barista Eskişehir Sivrihisar Eskişehir Başvur!
Starbucks Barista Bursa Gemlik Bursa Başvur!
Starbucks Mevsimlik Barista Afyon İkbal Afyon Başvur!
Starbucks Mevsimlik Barista Bursa Bursa Başvur!
Barısta Tekirdağ Çorlu Tekirdağ Başvur!
Starbucks Mevsimlik Barista Muğla Muğla Başvur!
Starbucks Engelli Barista Konya Konya Başvur!
Starbucks Barista Kırklareli 39 Burda Kırklareli Başvur!
Starbucks Engelli Barista İzmit Kocaeli Başvur!
Starbucks Engelli Barista Balıkesir Balıkesir Başvur!
Starbucks Engelli Barista Sakarya Sakarya Başvur!
Starbucks Mevsimlik Barista Ayvalık Balıkesir Başvur!
Starbucks Mevsimlik Barista Balıkesir Susurluk Balıkesir Başvur!
Starbucks Mevsimlik Barista Silivri İstanbul Avrupa Başvur!
Starbucks Vardiya Müdürü Aksaray Aksaray Başvur!
Starbucks Mevsimlik Barista Kuşadası Aydın Başvur!
Starbucks Barista İzmirurla İzmir Başvur!
Starbucks Mevsimlik Barista Bodrum Muğla Başvur!
Starbucks Mevsimlik Barista Aydın Söke Aydın Başvur!
Starbucks Engelli Barista Muğla Muğla Başvur!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*