Subway İş İlanları ve İş Başvurusu 2023 

Subway İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Subway’de çalışmak isteyenlere müjde! Subway iş başvurusu, iş ilanları ve personel alımı haberleri yazımızda.

1965 yılında Amerika’da kurulan Subway, genel olarak sandviçler ve salatalar üzerinde uzmanlaşan bir franchise zinciri olarak hizmet vermektedir. Açıldığı tarihten itibaren 10 yıl içeresinde 32 işletme daha açan Subway Dünya’nın en hızlı büyüyen franchise zinciri konumundadır.

Güncel olarak Dünya genelende 110 ülkede 44.100’den fazla şubeye sahip konumdadır. Ülkemizdeki ilk şubesini 1984 yılında İngiltere ile aynı anda açan Subway, ülkemizde de kısa sürede yüz binlerce insana ulaşarak hızlı bir popülerlik kazanmıştır.

Subway İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Subway İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Personel alımlarını resmi web adresi üzerinden geçekleştiren Subway, sunduğu kariyer fırsatlarını subway.com adresinde yer alan Kariyer başlığı altında yayımlamaktadır. Subway’e iş başvurusunda bulunmak için resmi siteye giriş yaptıktan sonra sol üst tarafta bulunan kariyer yazısına tıklayıp açılan pencereden Subway’in sunduğu tüm iş olanaklarını görebilirsiniz.

Ek olarak bazı Subway restoranları kendi ihtiyaçları doğrultusunda tr.indeed.com gibi adresler üzerinden iş ilanı yayımlamakta.  Bu gibi ilanları kaçırmamak için aralıklı olarak sitemizi ziyaret edebilir veya tr.indeed.com adresine giderek arama kutusuna Subway yazabilirsiniz.

Hem genel merkezindeki hem de yerel restoranlarındaki iş ilanlarını bu site üzerinden yayımlayan Subway pek çok alanda sunduğu iş imkanları ile adaylar için güzel bir seçenek.

Subway İş İlanları

Ülkemizdeki faaliyetlerini kendi adı altında yürüten Subway’in personel alım ilanlarını resmi web sitesi üzerinden takip etmek oldukça yararlı. Subway şubelerinin talepleri doğrultusunda genel merkez tarafından yapılan personel alımlarında site üzerinden başvuru yapmış adaylar öncelikli konumda.

Subway iş başvuru formuna ulaşmak için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*