Sumitomo Rubber İş İlanları ve İş Başvurusu 2023 

Sumitomo Rubber İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Sumitomo Rubber’da çalışmak isteyenlere müjde! Sumitomo Rubber iş ilanları, iş başvurusu ve personel alımı haberleri yazımızda.

1909 yılında Japonya’nın ilk modern lastik fabrikası olarak kurulan Sumitomo Rubber, ilk olarak araba lastiği üretimine başladı. Daha sonra İngiltere, Almanya ve Fransa gibi Avrupa ülkelerinde çok sayıda fabrika ve Ar-Ge merkezi satın alan şirket büyümesine hız kattı.

1995 yılında bir deprem sonucu kapanan ana fabrikasının yerine 18 yılda toplamda 5 fabrika daha açarak Tayland’dan Brezilya’ya kadar tüm Dünyaya yayılan Sumitomo Rubber, çeşitli lastik markaları ile yaptığı anlaşmalar ile gücüne güç kattı.

Ülkemizde de pek çok lastik markasının üretimini gerçekleştiren Sumitomo Rubber, bu bağlamda Dünya lastik sektörünün kilit oyuncuları arasında yer almaktadır.

Sumitomo Rubber İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Sumitomo Rubber İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Sürekli olarak arttırdığı fabrika ve müşteri sayısı ile gün geçtikçe daha çok personele ihtiyaç duyan Sumitomo Rubber, bu bağlamda ülkemizdeki personel alımlarını kariyer.net ve LinkedIn adresleri üzerinden gerçekleştirmektedir.

Kariyer.net adresinde bulunan 20’den fazla iş ilanına hızlıca başvuruda bulunmak için adrese girerek bir hesap oluşturmalı ve güncel bilgi ve deneyimlerinizi detaylıca içeren bir özgeçmişi oluşturduğunuz bu hesaba yüklemelisiniz.

Sitenin sağ üst kısmında bulunan Üye Ol yazısına tıklayarak üyelik işlemlerini saniyeler içerisinde tamamlayabilirsiniz. Bu yükleme işleminden sonra Sumitomo Rubber’ın tüm iş ilanlarına kolayca başvuruda bulunabilirsiniz.

Bir diğer seçenek olarak LinkedIn platformunu da kullanmanız mümkün. LinkedIn platformu ülkemizde son yıllarda oldukça bilinir hale gelen uluslararası bir kariyer ve iş platformudur. Bu platform üzerinden iş başvurusu yapmak için de ihtiyacınız olan tek şey bir hesap oluşturmak.

Hesap oluşturup, sizden istenen bilgiler ile profilinizi doldurduktan sonra arama kutusuna Sumitomo Rubber yazarak firmanın tüm iş ilanlarını görüntüleyebilirsiniz.

Sumitomo Rubber firması ayrıca resmî web sitesine bulunan İnsan Kaynakları Bölümü içerisinde paylaştığı İş Başvuru Formu aracılığı ile de personel alımı yapmaktadır.

Linkini yazımızın devamında bulabileceğiniz bu formu doldurarak Sumitomo Rubber’a genel iş başvurusunda bulunmanız mümkün.

Kariyer.net adresinde bulunan tüm ilanları sitemizde çıkmadan ve vakit kaybetmeden kolayca incelemek için aşağıda yer alan tablo ve linkleri kullanabilirsiniz.

Sumitomo Rubber İş İlanları

Sumitomo Rubber, resmi internet adresinde bulunan insan kaynakları sayfası aracılığı ile adaylardan beklentilerini ve sunduğu çalışma olanaklarını detaylıca aktarır. Buna ek olarak bu sayfanın en alt kısmında bulunan İş Başvuru Formu aracılığı ile de firmaya iş başvurusunda bulunmanız mümkün.

Pozisyon Lokasyon Başvur
Başvur!
Başvur!
Başvur!
Başvur!
Başvur!
Başvur!
Başvur!
Başvur!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*