Süvari İş İlanları ve İş Başvurusu 2023 

Süvari İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Süvari’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Süvari bünyesine dahil olup Süvari’ye iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir. Süvari personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda Süvari’nin açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Hazır giyim toptancısı olarak 1967 yılında yolculuğuna Adana’da başlayan Süvari, 1997 yılından itibaren ismi ile bütünleşerek Dünya’nın bilinen markalarından biri olma yolunda sağlam adımlar atmıştır.

Aynı yıl ülkemizde ve yurtdışında mağazacılığa başlayan Süvari günümüz itibar ile toplam 10 ülkede 164’ten fazla mağazası ile kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlerini hedef kitlesi ile buluşturmaktadır. Süvari, ülkemizdeki marka yolculuğuna emin adımlarla devam ederken, yurtdışında bulunduğu ülkelerde ve yeni pazarlarda güç geçtikçe global bir oyuncu olma yolunda ilerlemektedir.

Süvari İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Süvari İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Süvari, firma hedefleri doğrultusunda personel alımlarını çeşitli kariyer portalları üzerinden yapmaktadır. Kariyer.net, secretcv.com ve tr.indeed.com gibi adresler üzerinden personel alımları gerçekleştiren Süvari’nin güncel iş ilanlarını görebilmek ve iş başvurusunda bulunabilmek için öncelikli olarak bu adreslerde bir üyeliğiniz olmalı.

Kariyer portallarının sol üst köşelerinde bulunan Üye Ol veya Üye Girişi butonlarına tıklayarak kolayca hesap oluşturabilirsiniz. Bu kariyer portallarına üyelik oluştururken güncel ve doğru bilgiler vermeniz çok önemli. Hesabınızı oluşturduktan sonra yine güncel bir CV’yi profilinize yüklemeniz gerekmektedir.

Profilinize güncel bir özgeçmiş yüklemesi yaptıktan sonra yukarıdaki kariyer portallarında bulundan iş ilanlarından dilediğinize başvuru yapabilirsiniz.

Tüm siteleri dolaşarak vakit kaybetmek istemezseniz aşağıdaki linklerden de mevcut iş ilanlarını görmeniz mümkün.

Süvari İş İlanları

Yurtiçi ve yurtdışı büyüme hedefleri doğrultusunda firma prensiplerini benimseyecek personelleri bünyesine katmak isteyen Süvari,  en uygun insan kaynağını temin etmek için çaba göstermektedir.

Bu bağlamda misyon ve vizyonundan kariyer eğitimlerine, planlama ve eğitime kadar tüm çalışanlarına yatırım yapmaktadır. Tüm bunların yanında sunduğu birçok kolaylık ile çalışanlarının hayatına dokunan Süvari, geleceğine yatırım yapmak isteyen herkesin deneyim sahibi olmak isteyeceği bir marka.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*