Swatch İş İlanları ve İş Başvurusu 2023 

Swatch İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Swatch’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Swatch bünyesine dahil olup Swatch’a iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir. Swatch personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda Swatch’ın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Swatch Group veya Türkiye’deki ismi ile Swatch Saat, takı eşyaları, saat mekanizmaları ve saat üreten ve satan bir firmadır.1983 yılında iki firmanın birleşmesi ile İsveç’de kurulmuştur. Dünya’nın en büyük saat üreticisi Swatch Dünya genelinde 21.000 çalışanı ile 50’den fazla ülkede hizmet vermektedir. Her yıl milyarlarca dolar gelir elde eden Swatch, 18 farklı marka ile saat ve takı piyasasının her kademesinde hizmet vermektedir.

Swatch İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Swatch İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kendi alanında Dünya’nın en büyük firması olarak mükemmel bir kariyer fırsatı sağlayan Swatch personel alımlarını ülkemizde kariyer.net üzerinden gerçekleştirmektedir. Firmanın ihtiyaçları doğrultusunda Swatch Group Turkey adı altında iş ilanlarını yayımlanır. Kariyer.net üzerinden mevcut iş ilanlarını görüntülemek ve başvuru yapmak için güncel bir CV ile siteye giriş sağlamalısınız. Giriş sağlandıktan sonra Swatch, bünyesindeki ilanlara personel alımı için iş başvurusu yapabilirsiniz.

Dilerseniz kariyer.net adresine gitmeden aşağıdan iş ilanlarını görüntüleyebilir ve istediğiniz ilana gidebilirsiniz.

Swatch İş İlanları

Dünya’nın en büyük firmalarından birinde çalışma ayrıcalığını adaylarına yaşatan Swatch, her kesimden insanın çalışmak isteyebileceği bir kurum. Geniş bir mağaza ağına sahip olması sayesinde ülkemizin birçok ilinde iş imkânı sağlar. Saat sektöründe çalışmak isteyen adaylara Dünya standartlarında bir deneyim sağlayabilecek Swatch bu bağlamda bulunmaz bir fırsat olarak öne çıkmaktadır.

Pozisyon Lokasyon Başvur
Başvur!
Başvur!
Başvur!
Başvur!
Başvur!
Başvur!
Başvur!
Başvur!
Başvur!
Başvur!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*