T-Bank Çay ve Temizlik Görevlisi Alımı 2023

T-Bank Çay ve Temizlik Görevlisi Alımı

T-Bank 1985 senesine, Bank of Bahrain and Kuwait’in şubesi olarak İstanbul’da kurulmuştur. 1991 yılında ise bağımsız bir kuruluş halini almıştır. 1992 senesinde adı Garanti Yatırım ve Ticaret Bankası A.Ş. olarak değiştirilmiş olup, Doğuş Grubu tarafından satın alınmıştır.

Banka bundan sonra 1997 yılında Mehmet Nazif Günal tarafından satın alınmıştır. Böylece MNG Bank A.Ş. olarak hizmetlerini devam ettirmiştir. Bundan sonra 2006 yılında Arab Bank ve BankMed ortaklığı, MGN Bank’ın hisselerinin yüzde 91 oranını devralmıştır. Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’nca da 29 Aralık 2006’da onaylanmıştır.

Hisselerin yüzde 50’si Arab Bank’ın, yüzde 41’i ise BankMed’in olsa da Bank Med, Temmuz 2010 tarihinde Mehmet Nazif Günal’da bulunan yüzde 9 hisseyi de satın almıştır. Bundan bir yıl sonra, Kasım ayında İsviçre T-Bank’ın hissedarı olması sebebiyle, 30 Mayıs 2011’de sermayesi 300,000,000,00 Türk lirasına çıkarılmıştır.

T-Bank, günümüzde özellikle kurumlara ve KOBİ’lere yönelik olarak çalışmaktadır. Adana, İzmir, Kayseri, Ankara, Konya, Denizli, İstanbul ve Bursa gibi illerimizde şubeleri yer almaktadır.

T-Bank Çay ve Temizlik Görevlisi Alımı

T-Bank Temizlikçi İş İlanları

T-Bank her geçen yıl gelişmektedir. Bunun yanı sıra yeni şubelerinin de açılması nedeniyle çalışan gereksinimleri meydana gelmektedir. Dolayısıyla bunları karşılamak için, farklı kadrolarda iş ilanları yayınlanmakta; böylece hizmetlerin aksamadan devam ettirilmesi hedeflenmektedir. İlanların paylaşılmasıyla beraber, isteyen kişiler müracaat edebilmektedir.

T-Bank gereksinimleri çerçevesine ilan paylaşmaktadır. Bu sebeple vasıflı-vasıfsız, her personele yönelik alımlar gerçekleşebilir. Birçok kişi dolayısıyla yetkinliklerine uygun imkanları görebilir. Temizlik işleri görevlisi ilanları da banka tarafından duyurulabilir.

Temizlik işleri görevlisinin görev tanımı incelendiğinde hasar ve arıza tespit ettiğinde yetkililere bildirmek, temizlikte kullanılan tüm araçların bakım, temizlik, onarım işlemlerini gerçekleştirmek, sorumlu olduğu alanı silmek, çöpleri toplamak gibi maddeler görülmektedir.

Eğer bu iş ilanlarıyla ilgileniyorsanız, normal şekilde duyuruları takip etmeniz yeterlidir.

T-Bank Çaycı Alımı

T-Bank temizlik işleri görevlisinin yanı sıra çay ocağı personelleri de almaktadır. Söz konusu çalışanlar belirtilen saatler içerisinde çay ve kahve de dahil, mevcut içecekleri hazırlamaktadır. Aynı zamanda personellere, misafirlere ikram edilmesi işlemini de yapmaktadır.

Bardakların boşaldığı zaman toplanması, malzemeler eksildiğinde liste yapılarak sunulması, çay ocağının ve meşrubatların yapımında kullanılan araçların temizlenmesi de görev tanımları arasında yer almaktadır.

Çay  ocağı personeli olmak istiyorsanız, ilanları düzenli olarak incelemeniz önerilmektedir. Zira ilanlar, yılın farklı tarihlerinde yayınlanmaktadır. Son başvuru günü geçerse, adayların yaptığı başvuru işlemleri kabul edilmemektedir.

Dolayısıyla bilgi ve tecrübelerinize uygun fırsatları kaçırmak, sonraki alımlara kadar beklememek istiyorsanız, her gün inceleme yapmak önemlidir.

T-Bank Çay ve Temizlik Görevlisi İş Başvurusu

T-Bank’ın iş ilanları, iş arayışında olan birçok vatandaşa yeni seçenekler teklif etmektedir. Finans kurumlarında çalışmak istiyorsanız, T-Bank’ın ilanlarını her gün incelemeniz şarttır. Böylece çay ve temizlik işleri görevlisi de dahil, tüm iş fırsatlarını görebilirsiniz.

Bunları kontrol edebilmek için farklı kaynaklar yer almaktadır. Biri, bankanın kendi sitesidir. Eğer https://www.tbank.com.tr/insan-kaynaklari/detay/Ilanlarimiz-Basvuru/31/18/0 adresini takip ederseniz, kurumun açık tüm ilanlarını görebilirsiniz.

İkincisi ise kariyer siteleridir. Günümüzde  bankalar, söz konusu platformlar aracılığıyla da iş ilanları paylaşabilmektedir. Bunları da kontrol ederseniz iş fırsatlarını görebilirsiniz. Ardından sadece yetkinliklerinize uygun bir pozisyon bulmak kalır.

Ardından ön başvuru işlemlerini kolayca yapabilirsiniz. CV’niz böylece insan kaynakları yetkililerine iletilecek olup uygun görülmeniz halinde irtibat kurulacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*