TEB Çay ve Temizlik Görevlisi Alımı 2022

TEB’de çalışmak isteyenlere müjde! TEB iş ilanları, iş başvurusu ve personel alımı haberleri isilanlari365.com’da! TEB çay ve temizlik görevlisi alımı yapacak.

TEB, İstanbul merkezli olarak ülkemizde faaliyet gösteren bir özel mevduat bankasıdır. 1927 yılında Kocaeli Halk Bankası T.A.Ş. unvanı ile kurulmuş, 1982’ye kadar bu isimle faaliyetlerine devam etmiştir. Ardından da genel müdürlük İstanbul’a taşınmış, unvanı da Türk Ekonomi Bankası olarak değiştirilmiştir.

Kurum, 2005 yılında euro bölgesinin ve dünyanın önde gelen bankalarından biri olan BNP Paribas ile stratejik ortaklık anlaşması gerçekleşmiştir. Bunun yanı sıra Ziraat Bankası ve Türkiye İş Bankası ardından, en köklü üçüncü bankadır.

TEB’in 71 şehirde 471 şubesi yer almaktadır. 1,704 ATM’si ile KOBİ, hazine ve sermaye piyasaları, bireysel ve özel bankacılık hizmetleri vermektedir. İştirakleri ise şu şekildedir;

  1. TEB Yatırım Menkul Değerler A.Ş.
  2. TEB Portföy Yönetimi A.Ş.
  3. TEB Finansman A.Ş.
  4. TEB Faktöring A.Ş.
  5. TEB Arval Araç Filo Kiralama A.Ş.
  6. BNP Paribas Finansal Kiralama A.Ş.

TEB’in Haziran 2019 içerisinde Denizbank ve QNB Finansbank ile anlaşma kapsamında söz konusu bankaların müşterileri, her ay üç kere olmak üzere diğer bankaların ATM’lerinden ücretsiz işlem gerçekleştirebilmektedir.

TEB Bankası Çay ve Temizlik Görevlisi Alımı

TEB Temizlikçi İş İlanları

TEB her sene büyümesini hızlı ve verimli bir şekilde sürdürmektedir. Bu durum, zaman içerisinde Türkiye’deki farklı şubelerinde personel gereksinimlerine neden olmaktadır. Kurum bunları karşılamak, hizmetlerin aksamadan devam etmesini sağlamak üzere iş ilanları yayınlamakta; böylece ilgilenenlerin müracaatlarını kabul etmektedir.

İlanlar vasıflı ya da vasıfsız kadrolara yönelik verilebileceği için çok sayıda fırsat vardır. Temizlik işleri görevlisi de bunlar içindedir. Bu personeller arıza, hata gördüğü durumda bunu yetkililere bildirme, görevli olduğu alanı temizleme, temizlikte yararlanılan araç-gereç, ekipmanların onarım-bakım-temizlik işlemlerini gerçekleştirme, çöpleri toplama ve boşaltma gibi görevlere sahiptir.

TEB temizlik personeli ilanlarını ihtiyaç duyduğu takdirde yapabilir. Eğer bunları kaçırmak istemiyorsanız, düzenli bir şekilde takip etmeniz tavsiye edilmektedir.

TEB Çaycı Alımı

TEB tarafından yapılan personel alımları geniş bir yelpazeye sahiptir. Dolayısıyla gerek duyulduğu takdirde çay ocağı personeli alımları da gerçekleştirilmektedir. Düzenli olarak kurumun ilanlarını takip ederseniz, yayınlandığı zaman görmeniz mümkündür.

Söz konusu çalışanların görev tanımlarında belirli saatler arasında çay ve kahve gibi içecekleri hazırlamak ve misafirlere, personele servisini yapma görülmektedir. Aynı şekilde kullanılan malzemeler eksildiğinde bunu yetkili kişiye liste ile bildirme, ocağın ve içeceklerde kullanılan her aracın temizliğini yapma gibi sorumlulukları da mevcuttur.

TEB gereksinim duyduğu halde çay ocağı personelleri de almaktadır. İlanlar, her yıl farklı dönemlerde gerçekleşebilir. Dolayısıyla düzenli olarak incelemek önerilmektedir. Adaylar iş ilanlarında son başvuru günlerinin yer aldığını, dolayısıyla bunlar kapandığında müracaatların da alınmayacağını hatırlamalıdır.

TEB Çay ve Temizlik Görevlisi İş Başvurusu

TEB tarafından yayınlanan iş ilanları, kurumun personel gereksinimlerine göre, yılın farklı zamanlarında yayınlanmakta, böylece vatandaşlara yeni iş olanakları sunulmaktadır. Finans kurumu bankanın ihtiyaçlarını planlayınca, kişilerin başvuru yapabilmesi için ilanları vermektedir.

Bunlar arasında çay ve temizlik işleri görevlisi gibi ilanlar da mevcuttur. Dolayısıyla adaylar genel anlamda ilanları nereden takip edebileceğini bilmelidir. Kurumun kendi sitesi, inceleyebileceğiniz kaynaklardan ilkidir. Eğer https://www.tebkariyer.com/tr linkine tıklar ve açık pozisyonlara gelirseniz, tüm sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Bunun yanı sıra internette bulunan kariyer platformlarını da inceleyebilirsiniz. https://www.kariyer.net/firma-profil/teb-1126-1370 linkine tıklarsanız bundan sonra aktif duyuruları görebilirsiniz.

İlanları böylece bulduktan sonra yalnızca ön başvuru işlemlerini yapmak kalmaktadır. Ardından insan kaynaklarının mülakat için iletişime geçmesi beklenmelidir.

4 Yorumlar “TEB Çay ve Temizlik Görevlisi Alımı 2022”

  1. Merhaba Ankara’da yaşıyorum evliyim temizliğe dikkat ederim çalışma arkadaşlara uyum sağlarım giyimime dikkat ederim Bankamızda çay servisi yapmak isterim 0552 011 99 67

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.