TEB İş İlanları ve İş Başvurusu 2022

TEB’te çalışmak isteyenlere müjde! TEB iş ilanları, iş başvurusu, TEB personel alımı haberleri yazımızda.

Açılımı Türkiye Ekonomi Bankası olarak bilinen TEB Bankasının merkezi İstanbul’dur. Fakat bu bankanın ilk kuruluş yeri İzmit’tir.

1927 yılında kurulan bu bankanın ilk faaliyete geçtiği zamanlarda adı, Kocaeli Halk Bankası T.A.Ş olarak bilinmekteydi. Ancak 1982 yılından sonra adı değişmiş ve TEB olarak bilinmeye başlamıştır.

Türkiye’nin en iyi mevduat bankları arasında da yerini alan Türkiye Ekonomi Bankası’nın üst kuruluşları; TEB Holding ve BNP Paribas’dır. Bankanın yan kuruluşları ise; TEB Faktoring ve TEB Yatırım Menkul değerler olarak bilinmektedir.

1 Eylül 2013 tarihinde bankanın CEO unvanını alan Ümit Leblebici ise; hala günümüzde bu görevini sürdürmeye devam etmektedir.

TEB İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

TEB Güncel İş İlanları

TEB bankasının iş ilanlarını kariyer.net sitesinde detaylı bir şekilde görüntülemeniz mümkün olacaktır. Bu site üzerinden başvurularınızı rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Ancak siz başvurunuzu uluslararası yapmak istiyorsanız da TEB bankasının kendi web sitesine cv gönderebilirsiniz.

TEB bankasında binlerce çalışanın olması, çalışanların birbirleriyle yardımlaşmasına ve birbirleriyle uyum içerisinde çalışmasına da büyük ölçüde katkı sağlamış bir faktördür.

Siz de TEB ailesine katılmak ve çalışanlara sunulan imkanlardan faydalanmak istiyorsanız, başvurunuzu hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

TEB İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

TEB bankasına başvuruda bulunmak istiyorsanız, cv belgenizin olması şarttır. Aksi takdirde başvurunuzun değerlendirilmesi mümkün olmayacaktır.

Belgenizi gönderdiyseniz, yetkililer pozisyona uygun olup olmadığınızı inceleyecek ve uygun görülmeniz halinde size haber vereceklerdir.

TEB bankası başvurularını hızlı bir şekilde yayınlayıp, yine hızlı bir şekilde yayından kaldırılmaktadır. Bunun sebebi ise; birçok insan tarafından bankaya iş başvurusu yapılmasıdır.

Bu nedenle başvuruları iyi takip etmeniz ve yayınlandığı an ilk başvuran kişilerden biri olmanız sizin şansınızın artmasına katkı sağlayacaktır.

TEB İş Başvurusu Yapabileceğiniz Pozisyonlar

Her yıl binlerce başvuru almayı başaran TEB bankasında başvuru yapabileceğiniz pozisyonlar da şu şekilde sıralanmıştır;

  • Finans (İşletme bölümü mezunu)
  • Satış
  • Bilgi İşlem (Bankacılık ve Sigortacılık (MYO) mezunu)
  • Genel Başvurular
  • Satış (Maliye Mezunu)
  • Pazarlama (Kamu yönetimi mezunu)
  • Operasyon (İktisat bölümü mezunu)
  • Diğer departmanlarına başvuruda bulunmanız mümkündür.

PozisyonLokasyonBaşvur

Başvur!
Başvur!
Başvur!
Başvur!
Başvur!
Başvur!
Başvur!
Başvur!
Başvur!
Başvur!
Başvur!
Başvur!
Başvur!
Başvur!
Başvur!
Başvur!
Başvur!
Başvur!
Başvur!
Başvur!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.