2023 TEB Staj Başvurusu ve Başvuru Şartları

isilanlari365 olarak sizler için Teb bankasında nasıl staj yapacağınızı anlatan bir yazı derledik. Teb staj başvurusu ve staj ilanlarını takip etmek için yazımızın devamından bilgi alabilirsiniz.

TEB’de Staj

TEB henüz okulunu tamamlamış öğrenciler için farklı bir staj deneyimi sağlamak amacıyla ‘Akıl Fikir Kampüsü’ adını verdiği bir kariyer alanı açmıştır.

TEB bünyesinde staj yapmak isteyenler Akıl Fikir Kampüsü sayesinde, eğitici ve keyifli çalışmalar yaparak, farklı deneyimler kazanabilecekleri, kendilerini geliştirecek zengin içerikli eğitimler alabilecekleri, TEB üst düzey yöneticileriyle keyifli sohbetler yapabilecekleri ve en önemlisi yeni dostluklar kurabilecekleri bir ortamda stajlarını tamamlamaktadırlar.

Üniversite Zorunlu Staj Programı Kimler Başvurabilir?

Üniversitelerin lisans programlarına devam eden, zorunlu stajı olan Bankacılıkla ilgili 3. ve 4. sınıf öğrencileri ve Üniversitelerin ön lisans programlarına devam eden (Bankacılık Sigortacılık, Muhasebe, Bilgisayarlı Muhasebe, vb.) zorunlu stajı olan öğrenciler başvurabilir.

Ticaret Meslek Lisesi Zorunlu Staj Programı Kimler Başvurabilir?

Ticaret Meslek Lisesi son sınıf öğrencisi olup, haftada üç gün zorunlu devam etmesi gereken stajı bulunan öğrenciler programa başvurabilir.

Aranan Özellikler

  • T.C. vatandaşı olmak.
  • Üniversitelerin 4 yıllık Bankacılıkla ilgili bölümlerinde öğrenim gören 2, 3, ve 4. Sınıf öğrencileri programa başvuru yapabilirler
  • 18 yaşından büyük olmak ve en fazla 30 yaşında olmak.
  • Kamu haklarından yoksun bulunmamak.
  • Affa uğramış dahi olsa, herhangi bir suçtan dolayı hapis cezasına hüküm giymemiş olmak.
  • Herhangi bir kurum ya da kuruluşa karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımamak.
  • Sağlık durumu, Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya elverişli olmak.

TEB Staj Başvurusu Nasıl Yapılır?

TEB staj başvurusu yapmak için öncelikle bankanın stajyer alımı yaptığı dönemleri takip etmelisiniz. Ardından yayınlanan ilanlara kariyer sitelerinden ulaşabileceğiniz gibi TEB’in web sitesinden de yapabilirsiniz.

Başvuru ve takip için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*