Tedaş İş İlanları ve İş Başvurusu 2023

Tedaş İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Tedaş’ta çalışmak isteyenlere müjde! Tedaş iş ilanları, iş başvurusu, Tedaş personel alımı haberleri yazımızda.

Tedaş yani Türkiye Elektrik Dağıtım A.Ş. 1970 yılında faaliyetlerine başlamış olup, Türkiye’de elektrik enerjisi dağıtım ve satış işlerinden sorumlu olan bir devlet kuruluşudur. Tedaş, 21 bölgeye elektrik enerjisi hizmeti vermektedir.

Tedaş İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Tedaş Güncel İş İlanları

Tedaş personel alımları, süregelen ihtiyaçlar doğrultusunda belirli zamanlarda sıklıkla yapılmaktadır. Tedaş iş başvuruları, İşkur ve internet üzerinde yer alan iş ilanı başvuru siteleri aracılığıyla kolaylıkla yapılabilmektedir.

Tedaş’ta çalışmanın tek yolu, şirketin insan kaynakları departmanının yayınladığı ilgili ilanlara başvurmak suretiyle olmaktadır. Yayınlanan bu ilanlara eleman aranan bölümün niteliklerine göre ilkokul mezunu, lise mezunu, ön lisans ve lisans üniversite mezunu pek çok sayıda aday başvurabilmektedir.

Tedaş İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Tedaş iş başvuruları İşkur’un internet sitesi üzerinden ya da her şehirde bulunan İşkur ofislerinden yapılabilmektedir. İşkur’un internet sitesinden başvuruları yapabilmek için siteye üye olmak yeterli olmaktadır. Ayrıca İşkur’un sitesine E-Devlet üzerinden de kolaylıkla ulaşılabilmektedir.

Tedaş bünyesinde çalışmak isteyen personel adayları, yine internet üzerinde bulunan pek çok iş ilanları sitelerinden de başvuruda bulunabilmektedirler. Bu yolla Tedaş iş ilanlarına başvurmak için ilk olarak, ilgili sitelere kullanıcı adı ve belirlenen bir şifre ile giriş yapmak gerekmektedir.

Bundan sonra ilgili sitenin iş ilanları kısmını gidilerek iş başvuruları yapılabilmektedir. Bu başvuruları inceleyen Tedaş insan kaynakları departmanı, gönderilen ilana bağlı olarak ve adayların sahip oldukları niteliklere göre personel adaylarına geri dönüş yapmaktadır.

Tedaş İş Başvurusu Yapabileceğiniz Pozisyonlar

Tedaş iş başvurularında istenen pozisyonlar şu şekilde olmaktadır;

 1. Tedaş Engelli İşçi alımı
 2. Tedaş Ön Lisans Mezunu İşçi alımı
 3. Tedaş Müfettiş alımı
 4. Tedaş Müfettiş Yardımcısı alımı
 5. Tedaş Elektrik Teknik Personeli alımı
 6. Tedaş Tesis Kontrol Mühendisi alımı
 7. Tedaş Elektrik Mühendisi alımı
 8. Tedaş Şebeke Bakım Ekip Lideri alımı
 9. Tedaş İnsan Kaynakları Personeli alımı
 10. Tedaş Bilgisayar Mühendisi alımı
 11. Tedaş Şehir ve Bölge Plancısı Personeli alımı

Tedaş bünyesinde genel olarak mühendislik, üretim, imalat, teknik, bakım, onarım ve satış alanlarında personel alımı sıklıklı olmaktadır.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*