Tedi İş İlanları ve İş Başvurusu 2023 

Tedi İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Tedi ’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Tedi bünyesine dahil olup Tedi’ye iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir. Tedi personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda Tedi’nin açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

200 yılının haziran ayında kurularak müşteriler ile buluşmaya başlayan Tedi, indirim mağazacılığı konsepti ile hizmet vermektedir. Normal mağazalardan farklı olarak yüksek indirimli ürünleri piyasaya sürer. Tedi, genel olarak tüketicilerin günlük olarak ihtiyaç duyabilecekleri gıda dışı ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Kadın, erkek, çocuk ve genç ürünlerinin yanı sıra her türlü aksesuar, kozmetik ve tekstil ürünlerinin de satışını gerçekleştirir. Tedi, genel olarak Marmara bölgesinde yoğun olarak bulunsa da Türkiye’nin büyük illerinden Antalya ve İzmir’de de mağazaları bulunmaktadır Ülkemizde denenmemiş bir konsept anlayışı ile büyümesini devam ettiren Tedi, alanında lider bir indirim marketidir.

Tedi İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Tedi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Birçok farklı kanaldan personel alımı gerçekleştiren Tedi, büyümeye olan arzusunu göstermektedir. Kariyer portallarının yanında resmî web adresinden de kariyer fırsatları sunmaktadır. Tedi iş ilanlarını kariyer.net ve tr.indeed.com adresleri üzerinden yayımlamaktadır.

Tedi’ye iş başvurusunda bulunmak için yapmanız gereken yukarıdaki kariyer portallarına giderek bir üyelik oluşturmak veya mevcut üyeliğiniz ile giriş yapmak. Girişinizi tamamladıktan sonra güncel bilgi ve deneyimlerinizi içeren bir CV yüklemelisiniz. Yükleme gerçekleştikten sonra dilediğiniz iş ilanını görüntüleyebilir ve başvuruda bulunabilirsiniz.

Tedi, ayrıca resmî web adresi olan tedi.com.tr adresinden de personel alımı gerçekleştirmektedir. Siteye giriş sağladıktan sonra sitenin alt kısmında bulunan Tedi’de Kariyer butonuna tıklayarak Tedi’ye başvuru formu gönderebilirsiniz.

Dilerseniz aşağıdaki linklerden de kariyer portallarında bulunan ilanları görüntüleyebilir ve sitelere giderek zaman kaybetmekten kurtulabilirsiniz.

Tedi İş İlanları

Çeşitli kariyer portallarının yanında resmî web sitesi üzerinden de başvuru formu kabul ederek personele ne kadar ihtiyacı olduğunu gösteren Tedi, günümüzün yükselen markalarından. 2007 yılında kurulmasına rağmen kısa sürede kurumsal bir kimlik kazanan Tedi, bu kimlik altında çalışanlarına çeşitli avantajlar sağlıyor.

Tedi iş başvuru formuna ulaşmak için tıklayın.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*