Teklas İş İlanları ve İş Başvurusu 2023

Teklas İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Teklas’ta çalışmak isteyenlere müjde! Teklas iş ilanları, iş başvurusu, Teklas personel alımı haberleri yazımızda.

Dünya genelinde 9 otomotiv firmasına ihracat yapan Teklas, ürünlerinin %80 miktarını ihraç etmektedir. Otomotiv üzerine taleplerin yükselmesi ile birlikte, firma da çalışmalarını yükseltmiştir.

Teklas İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Teklas İş İlanları

Teklas, ihtiyacı çerçevesinde alımlar yapar. Güncel şekilde kendi sitesi ve kariyer.net üzerinde ilanlar takip edilebilir. Adaylar buraları kontrol ederek, ayrıntılı bilgi alabilir.

İlerleyen dönemlerde yapılacak ilanları kaçırmamak için her gün kontrol yapılması tavsiye edilir. Personelin sosyal haklarına değer gösteren Teklas, yemek ve yol gibi sosyal hakları açısından tatmin edicidir. İş koşulları uygun olup, çalışma saatleri uygun aralıktadır.

Teklas İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Teklas’a kendi sitesinden başvuru için önce sitesine girilmelidir. Sayfa yüklendiğinde üstte sol tarafta “talent” yazısı görülür.

Fareyle üstüne gelmek, alta doğru menü açar. Burada “career” linkine tıklamak, sizi ilgili sayfaya götürecektir.

Burada bir pozisyona tıkladıktan sonra, sağ tarafta “Upload Your CV” yazısı fark edilir. Buraya tıklamak, özgeçmiş yükleyebilmek adına bir klasör yöneticisini ekrana getirir.

Kariyer.net üzerinden yapılan başvuru ise farklıdır. Burada doğrudan siteye üyelik açılması gerekir. Açmanız ardından, bilgileriniz ve yeteneklerinizle bir özgeçmiş oluşturmanız şartı vardır. Eğer mevcut hesabınız varsa güncelleme yapılmalıdır.

Ardından tek yapmanız gereken, ilanı bulmaktır. İlan sayfasına gelince üst kısımda “başvur” butonuna tıklanır. Sonrasında özgeçmiş ve önyazı seçilir. Ayrıca firma size,

  1. Net ücret beklenti aralığınızı belirtin,
  2. İngilizce seviyeniz nedir,
  3. Hangi programları kullanabiliyorsunuz,

Sorularını sorar. Bunları cevapladıktan sonra üst kısımda “başvuruyu tamamla” butonuna tıklanarak, işlem başarıyla sona erdirilir.

Teklas İş Başvurusu Yapabileceğiniz Pozisyonlar

Kariyer.net üzerinde uygun bir automation engineer pozisyonu görülmektedir. Kendi sitesinde ise şu ilanlar verilmiştir;

  1. Automation Engineer
  2. Cost Analyst
  3. Project Engineer
  4. Key Account Manager
  5. Teklas USA Production Manager
  6. General Application

Bu ilanlara başvuru, oldukça kolay şekilde yapılır. Ancak hepsinin tanımları, nitelikleri, görev ve sorumlulukları farklıdır. İlk 4 pozisyon Gebze lokasyonunda görünür. Ancak 5. pozisyon Amerika Birleşik Devletleri, Georgia, Calhoun lokasyonuna sahiptir. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*