Torosgaz İş İlanları ve İş Başvurusu 2023

Torosgaz İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Torosgaz’da çalışmak isteyenlere müjde! Torosgaz iş ilanları, iş başvurusu, Torosgaz personel alımı haberleri yazımızda.

2005 içerisinde Gönen, Bucak, Burdur ve Isparta’yı kapsayan bölge adına doğalgaz ihalesi yapılmıştır. Söz konusu bölgede, 30 yıl süreyle doğalgaz dağıtımı için söz konusu şirket kurulmuştur. 2006’da dağıtım lisansı almıştır.

Torosgaz İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Torosgaz Güncel İş İlanları

Torosgaz, kurulduğu günden beri hizmetlerine devam etmektedir. Eğer bir personel alma durumu yaşanırsa, kurum gerekli duyuruları yapacaktır.

Dolayısıyla ilgilenen kişiler, düzenli aralıklarla kontroller yapmalıdır. Zira tarihlerin geçirilmesi durumunda, sonraki alımlar beklenmelidir.

Torosgaz, her personelinin sosyal hakkına saygılı bir firmadır. Yemek ve yol gibi sosyal haklar, çalışanları tatmin edici düzeydedir.

Bünyesinde değişik pozisyonlar olduğu için koşullar da farklılık gösterebilir. Ancak genel anlamda incelendiğinde, gerek koşullar, gerekse saatler bakımından uygun olduğu görülmektedir. 

Torosgaz İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Torosgaz iş başvurusu nasıl yapılır? Torosgaz bünyesine girmek istiyorsanız, kendi sitesi kullanılabilmektedir.

Bunun için resmi sayfaya girerek, sağ üst köşede insan kaynaklarının üzerine gelinmelidir. Burada iş başvuru formu görülmektedir.

Sayfaya gelindiğinde, alt kısımda mavi link halinde “Torozgaz iş başvuru formu” görülmektedir. Buna tıklamak, bilgisayara ilgili formu indirecektir.

Ardından yollanması gereken mail adresi, bu sayfada belirtilmiştir. Formda şu gibi alanlar görülmektedir;

 1. Adı
 2. Soyadı
 3. Doğum Tarihi
 4. Cinsiyet
 5. Medeni Hal
 6. Adres
 7. Cep Telefonu Numarası
 8. Çalışmak İstediğiniz Bölgeler
 9. Başvurduğunuz Pozisyon
 10. Talep Ettiğiniz Ücret
 11. Eğitim Bilgileri
 12. Yabancı Dil Seviyesi
 13. Bilgisayar Kullanım Seviyesi

Adaylar formu doldurmadan önce incelemeli, ardından kendi bilgi ve yetenekleri çerçevesinde doldurmalıdır.

Bununla beraber kendinize ait olmayan bilgi ve tecrübeler yazılmamalıdır. Sonrasında ise ilgili mail adresi gönderilebilir.

Torosgaz İş Başvurusu Yapılabilecek Pozisyonlar

Torosgaz bünyesinde personel açığı olduğunda, pozisyon ilanlarını duyuracaktır. Ardından nasıl başvuru yapılacağı, pozisyonun ne olduğu, tanımı, adaylarda beklenen nitelikler gibi konular detaylanacaktır.

İlan verildiğinde tavsiye edilen, adayların niteliklerinin uyuştuğu ilanlara başvuru yapmasıdır. Çünkü duyuruyla uyumsuz olmak, büyük olasılıkla kabul edilmemenize yol açacaktır.

Ayrıca kurum bünyesine girmek isteyen adaylar, yukarıda bahsettiğimiz formu herhangi bir zamanda doldurma imkânına da sahiptir. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*