Toyzz Shop İş İlanları ve İş Başvurusu 2023 

Toyzz Shop İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Toyzz Shop’ta çalışmak isteyen adaylara müjde. Toyzz Shop bünyesine dahil olup Toyzz Shop iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir. Toyzz Shop personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda Toyzz Shop’ta bulunan açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Oyuncak denilince akla ilk gelen markalardan biri olan Toyzz Shop,  1985 yılında İstanbul’un Kadıköy ilçesinde kurulan bir oyuncak dükkânı ile başladı. Sektöründe her zaman yenilikleri takip ederek ilklerin markası olmayı seven Toyzz Shop, Dünyaca ünlü çok sayıda oyuncağı ülkemize getirmiştir.

1990’lı yıllarda ithalat ve ihracata hız vererek büyümeye devam eden Toyzz Shop, 2000’li yıllara kadar geniş bir dağıtım ağı kurarak Türkiye’deki toptancı ve mağazalara ürün tedarik etti. Toyzz Shop mağazasını 2001 yılında açtıktan sonra bu marka ile yüksek bir başarı sağlayan Toyzz Shop daha sonra yurtdışına da yönelerek ağını genişletmeye devam etti. Şu anda Türkiye genelinde 50 şehirde 220’den fazla mağazası ile müşteriler ile buluşmaya devam ediyor.

Toyzz Shop İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Toyzz Shop İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yaygın mağaza ağı gibi yaygın bir personel alım ağı bulunan Toyzz Shop, personel alımlarını kariyer.net ve tr.indeed.com adreslerinin yanı sıra resmî web sitesi olan toyzzshop.com adresinden de gerçekleştirmektedir.

Toyzz Shop iş ilanlarını görüntülemek ve iş başvurusunda bulunmak için yukarıdaki kariyer portallarını kullanabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken kariyer.net ve tr.indeed.com adreslilerine giderek üyeliğiniz ile giriş yapmak. Giriş yaptıktan sonra eğer yoksa bir adet güncel CV yüklemeniz gerekiyor. CV yüklemesi tamamlandıktan sonra istediğiniz iş ilanına başvuruda bulunabilirsiniz.

Bunun yanında isterseniz firmanın resmî web adresine giderek de iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Tek yapmanız gereken toyzzshor.com adresine giderek sitenin alt kısmında bulunan İnsan Kaynaklar linkine tıklamak. Linke tıkladıktan sonra açılan pencerede isterseniz genel başvuru yapabilir isterseniz de mevcut pozisyonlardan birini seçebilirsiniz.

Tüm bu işlemlerle vakit kaybı yaşamak istemezseniz aşağıdaki linklerden de mevcut iş ilanlarını görüntüleyebilirsiniz.

Toyzz Shop İş İlanları

1985 yılında kurulmasına rağmen kısa sürede markalaşarak yurtdışına açılan Toyzz Shop, şu an itibari ile 50’den fazla açık iş ilanı ile çeşitli alanlarda ne kadar çok personele ihtiyacı olduğunu göstermektedir.

Kariyer.net İş İlanları

Indeed.com İş İlanları
No Pozisyonlar Lokasyon
1 Mağaza Yöneticisi
İstanbul

Toyzz Shop iş başvuru formuna ulaşmak için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*