Tukaş İş İlanları ve İş Başvurusu 2021

 

Tukaş’da çalışmak isteyenlere müjde! Tukaş iş ilanları, iş başvurusu, Tukaş personel alımı haberleri yazımızda.

Tukaş, 1962 yılında Manisa’nın Turgutlu İlçesi’nde kurulmuştur. Bir gıda kuruluşu olarak 3 büyük tesisle hizmetlerine devam eden Tukaş, günümüzde Akhisar, Torbalı ve Manyas’da fabrikalar bulundurmaktadır.

Tukaş İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Tukaş Güncel İş İlanları

Türkiye geneline hizmet veren Tukaş, üretimini arttırabilmek için güncel iş ilanları vermektedir. Bu ilanlar aktif olarak internetten takip edilebilir. Ayrıca yaşadığınız yerde bulunan Tukaş fabrikalarına giderek de gerekli bilgileri alabilirsiniz. Tukaş iş ilanları güncel olarak,

  1. İhracat bölge satış yöneticisi,
  2. Yönetici asistanı,
  3. Gıda teknikeri,
  4. Gıda mühendisi,

Gibi ilanlar vardır. Ayrıca dönemsel olarak işçi alımları da söz konusu olduğu için, hem online ortamlarda bir inceleme yapmanız, hem de fabrikaya gidip CV bırakmanız önerilir. Böylece bir açıklık olduğunda, hemen arama yapılacaktır.

Başvurulan pozisyon değiştikçe, gereksinimler ve çalışma koşulları da farklılık gösterecektir. Ancak genel anlamıyla incelendiğinde yemek ve yol dâhil olmak üzere sosyal haklar bakımından çalışanları tatmin ettiği, saatler bakımından da uygun olduğu gözlemlenmektedir.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Gıda Mühendisi Balıkesir
2 Forklift Operatörü Balıkesir

Tukaş İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Tukaş iş başvurusu için ilk seçeneğiniz, kariyer.net üzerinden başvuru yapmaktır. Başvuru için öncelikle ilanı bulduğunuz kariyer sitesi üzerinde üyelik açmanız, ardından özgeçmiş doldurup, ilana yollamanız gereklidir. Ardından Tukaş insan kaynakları bu bilgiyi alacak ve uygun görülürseniz görüşme için çağrı yapılacaktır.

İkinci seçeneğiniz ise doğrudan Tukaş fabrikasına giderek, başvuru yapmaktır. Özellikle işçi alımlarında ön plana çıktığı için online ortamlarda her zaman güncel ilanlar görülmeyebilir. 

Tukaş İş Başvurusu Yapabileceğiniz Pozisyonlar

Tukaş iş başvurusu üzerine kariyer.net üzerinde güncel bir ihracat bölge satış yöneticisi ilanı görülmektedir. Cvyolla.com adresinde ise,

  1. Gıda mühendisi,
  2. Gıda teknikeri,
  3. Yönetici asistanı,

İlanları açıktır. Her iki siteye kayıt olduktan sonra, başvuru yapmanız mümkündür. Bu üç pozisyon üzerine detaylı bilgi paylaşılmamış olmakla beraber, ihracat bölge satış yöneticisi İzmir’de oturanlar ya da oturabilecek kişiler için açılmıştır. Görev bakımından pek çok tanımlaması mevcut olup, bunlardan ilki Tukaş’ın yurtdışına yönelik pazarlama ve satış stratejilerini ortaya koymaktır.

Dolayısıyla yabancı dil bilgisi de önemlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir