TÜPRAŞ İş İlanları ve İş Başvurusu 2023 

TÜPRAŞ İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

TÜPRAŞ’da çalışmak isteyen adaylara müjde. TÜPRAŞ bünyesine dahil olup TÜPRAŞ iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir. TÜPRAŞ personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda TÜPRAŞ’ın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Tüpraş, ülkemizde bulunan devlete ait 4 petrol rafinerisinin birleştirilmesi ile tek bir şirket olarak 1983’te Cumhurbaşkanlığı tarafından devlet bünyesinde kurulmuştur.

Devletin özelleştirme politikaları ile 2006 yılında Koç Holding’e devredilen Tüpraş, anonim şirket olarak akaryakıt, jet yakıtı, LGP ve gaz yağı gibi petrol türevleri ürünlerin üretimini gerçekleştirmektedir.

Akdeniz çevresinde bulunan rafinerilerden daha yüksek standartlara sahip olan Tüpraş, 30 Milyon ton üretim kapasitesi ve 5.900’dan fazla çalışanı ile ülkemizin en büyük sanayi şirketi olmasının yanı sıra Avrupa’nın 7. Dünya’nın ise 26. rafinaj şirketi olarak hizmet vermektedir.

TÜPRAŞ İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

TÜPRAŞ İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Tüpraş, sürekli olarak arttırdığı üretim kapasitesi ile personel alımına hız vermektedir. Koç Holding bünyesinde bulunan Tüpraş,  arkasındaki bu güç ile adaylara Dünya standartlarında bir kariyer hedefi sunuyor. Kariyer.net adresi üzerinden iş ilanlarını yayımlayan Tüpraş, firmanın ihtiyaçları doğrultusunda yayımladığı iş ilanları ile bu kariyer portalı üzerinden personel alımlarını güncel olarak yapmaktadır.

Kariyer.net adresi üzerinden Tüpraş bünyesine iş başvurusunda bulunmak için ihtiyacınız olan tek şey bir hesap açarak en güncel bilgi ve deneyimlerinizi içeren özgeçmişinizi bu hesaba yükleyerek kolayca iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

İkinci bir seçenek olarak ise Tüpraş’ın resmi insan kaynakları adresi olan https://kariyer.tupras.com.tr/ adresine giderek burada bulunan iş ilanlarını görüntüleyebilirsiniz.

TÜPRAŞ İş İlanları

Yeni mezunlardan profesyonel adaylara kadar çok çeşitli alanlarda iş ve kariyer imkânı sunan TÜPRAŞ aynı zamanda kariyer sayfası üzerinden online staj avantajları da sunmaktadır. Bu gibi güncel iş bilgi ve ilanlarına ilk olarak ulaşmak için sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.

TÜPRAŞ iş başvuru formuna ulaşmak için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*