Turkish Do&Co İş İlanları ve İş Başvurusu 2022

Turkish Do&Co’da çalışmak isteyenlere müjde! Turkish Do&Co iş ilanları, iş başvurusu, Turkish Do&Co personel alımı haberleri yazımızda.

Turkish Do&Co bir ikram hizmeti olmakla birlikte Türkiye’de 9 havalimanında çalışmalarını yürütmektedir. Trabzon, Antalya, Muğla, İzmir, Ankara, İstanbul, Adana  örnek verilebilecek şehirler arasındadır. 

Do&Co hava yolu alanında hizmet veren bir ikram şirketi olmakla beraber ilk çalışmalarına Avusturya’da başlamıştır. Bu firma ile çalışmak isteyen bireyler yayınlanan iş ilanlarını takip ederek gerekli bilgileri alabilmektedir. 

Turkish Do&Co İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Turkish Do&Co Güncel İş İlanları

Turkish Do&Co, havalimanlarında ve seyahat noktalarında hizmet veren bir ikram şirketi olması nedeniyle 7/24 hizmet vermektedir. Bu sebeple çalışanlar vardiyalı çalışma sisteminde işlerini yürütmektedir. Bu firma ile çalışmak isteyen bireyler kariyer.net, personelalimi.net gibi sayfalardan gerekli bilgileri elde edebilir.

Bu firmada yer alan mutfak, hizmet gibi pek çok bölüm, çalışanlara geniş iş imkanları tanımaktadır. Bu firma ile çalışmak isteyenler kendilerine uygun olan bölümlerde yer alan pozisyonları inceleyerek başvuru aşamasına geçebilirler.

Turkish Do&Co İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Turkish Do&Co, kendisi ile çalışmak isteyen bireylere pek çok alanda iş imkanı sunmaktadır. Bu imkanları değerlendiren bireyler kendilerine uygun olan pozisyonlarda başvuru yapmakta ve sonuç beklemektedir. Bu firmaya başvuruda bulunmak için şirketin ana sayfasında yer alan başvuru formu doldurulmalı ve siteye iletilmelidir.

Bunun yanı sıra kişiler önceden hazırlayacakları cv ile birlikte firma ile birebir görüşme sağlayarak da başvuru yapabilmektedir. Her iki başvurunun sonucu kişiye e-posta veya telefon yoluyla bildirilmektedir.

Turkish Do&Co İş Başvurusu Yapabileceğiniz Pozisyonlar

Seyahat noktalarında 7/24 hizmet veren Turkish Do&Co ikram şirketi, kendi bünyesinde çalışmak isteyen bireylere pek çok alanda iş imkanı tanımaktadır. Bu iş imkanlarından bazıları aşağıda sırası ile listelenmiştir.

  • Aşçı
  • Aşçı Yardımcısı
  • Genel Başvuru
  • Bulaşıkhane Elemanı
  • Temizlik Görevlisi
  • Oto Bakım Teknisyeni
  • Bina Bakım Teknisyeni
  • Gıda Teknikeri
  • Şoför
  • Mutfak Ekipmanları Teknisyeni

Bu iş imkanlarının her biri ayrı bilgi ve tecrübe gerektirmektedir. Örneğin şoför olmak isteyen bireylerin yeterli düzeyde ehliyete sahip olması beklenmektedir. Mutfak bölümünde çalışacak olan kişilerden ise el becerisinin yüksek olması ve lezzetli ürünler çıkarması talep edilmektedir. Bu nedenle tercih edeceğiniz bölümler hakkında detaylı bilgilere sahip olmanız gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.