Vakıf Katılım İş İlanları ve İş Başvurusu 2023 

Vakıf Katılım İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Vakıf Katılım’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Vakıf Katılım bünyesine dahil olup Vakıf Katılım iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir. Vakıf Katılım personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda Vakıf Katılım’ın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Resmi Gazetede yayımlanan 27.02.2015 tarih 6205 sayılı kuruluş izni ile 2015 yılında kurulan Vakıf Katılım Bankası bir anonim şirketi olarak özel banka statüsü sahibidir. Sermayesinin tamamı çeşitli vakıflara ait olan Vakıf Katılımın ödenmiş sermayesi 5 Milyar liranın üzerindedir.

Vakıf Katılım, katılım bankacılığı sektörünün en yeni markalarından biri olarak, kültürümüzün önemli bir parçası olan Vakıf Kültürünün önemli bir kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Faizsiz bankacılık anlayışı ile vakıf kültürünü bir araya getirmek gibi bir misyon edinen Vakıf Katılım, tüm topluma faydalı olmak amacı ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Vakıf Katılım İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Vakıf Katılım İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Pek çok kaynaktan personel alımı gerçekleştiren Vakıf Katılım, bu bağlamda en çok kariyer.net platformunu kullanmaktadır. Aynı zamanda resmî web adresinde bulunan insan kaynakları sayfası üzerinden de personel alımı gerçekleştirmektedir.

Ülkemizin en çok bilinen kariyer portallarından biri olan kariyer.net adresi üzerinden Vakıf Katılım bünyesinde iş fırsatı yakalamak için uygulamanız gereken adımlar bulunmakta. Bu adımlardan ilki platforma giriş yapmalı ve eğer daha önceden yoksa bir üyelik oluşturmalısınız.

Sitenin sağ üst kısmında bulunan Üye Girişi yazısına tıklayarak açılan pencereden kolayca üyelik işlemleriniz tamamlayabilirsiniz. Üyelik işlemleriniz dakikalar içinde tamamladıktan sonra güncel bir özgeçmiş kullanarak Vakıf Katılım bünyesinde kolayca başvuruda bulunabilirsiniz.

Diğer bir seçenek olarak ise Vakıf Katılım Bankası’nın resmi web adresi üzerinde bulunan İnsan Kaynakları Sayfasına giderek işe alım süreci ile ilgili her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz.

Aşağıda sizler için hazırladığımız tablo ve linkleri kullanarak kariyer.net adresinde bulunan tüm ilanları görebilir ve ilana giderek inceleyebilirsiniz.

Vakıf Katılım İş İlanları

Vakıf Kültürü’nün ülkemizdeki sayılı temsilcilerinden olan Vakıf Katılım, bu kültürün yayılmasına paralel olarak gün geçtikçe şube sayısını arttırmakta ve personel alımları gerçekleştirmektedir. Bu bağlamda Vakıf Katılımın en güncel iş ilanlarını kaçırmamak için aralıklı olarak sitemizi kontrol edebilirsiniz.

Pozisyon Lokasyon Başvuru Linki
Teknik Mimar İstanbul Başvur
İş Analisti İstanbul Başvur
Açık Kaynak Sistemler (Devops) Sistem Yöneticisi İstanbul Başvur
Kıdemli Siber Güvenlik Uzmanı İstanbul Başvur
BT Uyum Uzmanı İstanbul Başvur
BT Kalite Uzmanı İstanbul Başvur
Yazılım Geliştirme Mühendisi İstanbul Başvur

Daha fazla Vakıf Katılım iş ilanı için tıklayın.
Vakıf Katılım iş başvuru formuna ulaşmak için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*