Vakıfbank Çay ve Temizlik Görevlisi Alımı 2022

Vakıfbank’ta çalışmak isteyenlere müjde! Vakıfbank iş ilanları, iş başvurusu ve personel alımı haberleri isilanlari365.com’da! Vakıfbank çay ve temizlik görevlisi alımı yapacak.

11 Ocak 1954 tarihinde kurulan Vakıfbank, 2021 Haziran ayı raporuna göre aktif büyüklük bakımından ülkemizin en büyük ikinci bankasıdır. Genel merkezi İstanbul’un Ümraniye semtinde olup, finansal hizmetler vermektedir.

Kurum vakıf paraları ile gelirlerinin en iyi şekilde değerlendirilmesi, çağdaş bankacılığın gerektirdiği yönetim ve çalışma anlayışıyla, ülkenin tasarruf birikimine yardımcı olunması, toplanan tasarrufların da muhafaza edilerek ekonomik kalkınma gereklerine göre kullanılması hedefleriyle kurulmuştur.

Sermayesinin yüzde 25,18 bölümü, Kasım 2005 içerisinde halka arz edilmiştir. Günümüzde kurumun çok sayıda iştiraki ve ortaklığı yer almakta olup bunlardan bazıları şöyledir;

 1. Vakıf Faktoring A.Ş.
 2. Vakıf Finansal Kiralama A.Ş.
 3. Vakıf Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.
 4. Vakıf Menkul Kıymet Yat. Ort. A.Ş.
 5. Vakıf Yatırım Menkul Değerler A.Ş.
 6. Vakıf Pazarlama San. ve Ticaret A.Ş., Taksim Otelcilik A.Ş.
 7. Vakıf Enerji ve Madencilik A.Ş.
 8. Vakıf Gayrimenkul Değerleme A.Ş. VakıfBank International AG

Vakıfbank, aktif bir şekilde çalışmalarını sürdürmektedir. Bu durum, Türkiye içerisinde farklı şubelerinde personel gereksinimlerine neden olmaktadır. Dolayısıyla ilanlar yayınlanarak, adayların başvuruları alınmaktadır.

Vakıfbank Çay ve Temizlik Görevlisi Alımı

Vakıfbank Temizlikçi İş İlanları

Vakıfbank kurumsal anlamda büyük bir yapıya sahiptir. Bu nedenle iş alımı yapılabilecek kadroların sayısı oldukça fazladır. Hem vasıflı, hem de vasıfsız personel alımları gerçekleşebileceği için birçok vatandaşın yetkiliğine uygun fırsatlar yer almaktadır.

Bu kapsamda temizlik işleri görevlisi ilanları da yayınlanmaktadır. Söz konusu personeller, görev alanında temizliği yapmakla sorumludur. Malzemeler azaldığında takviyesini yapmak, görev alanındaki arızaları yetkililere bildirmek, çöpleri toplamak ve boşaltmak, kullanılan temizlik araç-gereç ve ekipmanlarının temizlik ve bakımını, onarımını yapmak gibi görevleri vardır.

Vakıfbank, gereksinimlerine göre temizlik işleri görevlisi ilanları yayınlamaktadır. Eğer bu pozisyonda çalışmak istiyorsanız, ilanları düzenli olarak takip etmeniz önerilmektedir. Bu sayede yayınlandığı zaman anında görmeniz mümkündür.

Vakıfbank Çaycı Alımı

Vakıfbank, her yıl farklı kadrolara dair alım yapabilmektedir. Dolayısıyla temizlik işleri görevlisinin yanı sıra çay ocağı personelleri de alınmaktadır. Düzenli olarak kontrol edilirse, yayınlandığı zaman görülmesi mümkündür.

Bu personeller, belirtilen saatler arasında çay ve diğer meşrubatları hazırlayarak, servisini yapmakla yükümlüdür. Aynı zamanda çay ocağının genel temizliği, çay ve kahve gibi içeceklerde kullanılan tüm araç-gereçlerinin temizliği, eksilen malzemelerin bildirilmesi gibi sorumlulukları da mevcuttur.

Vakıfbank gerek eski şubelerinde, gerekse yeni açılan şubelerinde çay ocağı personeli alabilir. Alımlar, yılın farklı zamanlarında olabileceği için her gün inceleme yapılmalıdır. Zira son müracaat tarihinin geçmesi, başvuru yapamayacağınız anlamını taşımaktadır. Size uygun kadroları kaçırmak istemiyorsanız, düzenli takip yapmak şarttır.

Vakıfbank Çay ve Temizlik Görevlisi İş Başvurusu

Vakıfbank, yılın farklı zamanlarında farklı kadrolara dair iş ilanları yayınlamaktadır. Bunlar, ülkemizde iş arayan birçok kişiye yeni olanaklar sunmaktadır. Personel ihtiyacı olduğu zaman kurum bunu planlamakta, ardından adayların başvurusu için paylaşmaktadır.

Çay ve temizlik görevlisi dahil kurumun iş ilanlarını kontrol etmek istiyorsanız, kendi sitesini ziyaret ederek tüm sonuçları almanız mümkündür. https://kariyer.vakifbank.com.tr/ adresine girdikten sonra üye olur ya da mevcut üyeliğiniz ile giriş yaparsanız, takibi anbean yapabilir, yayınlandığında müracaat edebilirsiniz.

Bunun yanı sıra kariyer platformlarını da her zaman inceleyebilirsiniz. https://www.kariyer.net/firma-profil/turkiye-vakiflar-bankasi-t-a-o-17349-8065 linkine tıklarsanız, fırsatları görebilirsiniz. Ön müracaat işlemleri yapıldıktan sonra, beklemeniz yeterlidir. Eğer CV’niz ve başvurduğunuz pozisyon uyumluysa, insan kaynakları yetkilileri sizinle iletişime geçecektir.

17 Yorumlar “Vakıfbank Çay ve Temizlik Görevlisi Alımı 2022”

  1. Selamün aleyküm bankalarda temizlik çaycılık işi arıyorum cok ihtiyacim var yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

 1. Slm ben bankanizda çaycılık isi ariyorum daha once izine cikan umraniye garanti subede gecici caycilik yaptim acil is ariyorum

 2. Slm ben bankanizda çaycılık isi ariyorum daha once izine cikan umraniye garanti subede gecici caycilik yaptim acil is ariyorum

 3. Tecrubem var acil is ariyorum daha once umraniye garanti bankada izine ayrılan çaycı persolelin yerine geçici olarak calistim

 4. Tecrubem var acil is ariyorum daha once umraniye garanti bankada izine ayrılan çaycı persolelin yerine geçici olarak calistim

 5. Merhaba ismim Hayriye daha önce bankada çalıştım işimde tecrubelıyım,ve tıtızım acılen bqnkada iş arıyorum Kocaeli Gebze de oturuyorum yardımcı olursanız sevınırım.

 6. İstanbul esenler üçyüzlü de hikmet ediyorum bankanızda çaycı olarak çalışmak istiyorum 35 yaşındayım inşallah Allah nasıp ederde çalışırım

 7. Çay ve temizlik işi arıyorum İstanbul anadolu yakasında oturuyorum acil işe ihtiyacım var 11 yıldır üniversite çaliştım hizmetli personel olarak

 8. Selam aleyküm ben anadolu yakasında oturuyorum acil çay kahve temizlik işi ariyorm lütfen yardımcı olun

 9. merhaba ankara mamakta oturmaktayım evliyim 2 çoçuk sahibiyim kat görevlisi veya çay temizlik için başvuru yapmıştım. giyimime özen gösteririm titizim çalışma arkadaşlara uyum sağlarım vakıfbankasında çalışmak istiyorum sizden rıcam. işe çok ihtiyacım var. şimdiden teşekkür ederim.

 10. merhaba ankara mamakta oturmaktayım evliyim 2 çoçuk sahibiyim kat görevlisi veya çay temizlik için başvuru yapmıştım. giyimime özen gösteririm titizim çalışma arkadaşlara uyum sağlarım zirat bankasında çalışmak istiyorum sizden rıcam. işe çok ihtiyacım var. şimdiden teşekür ederim.
  0552 011 99 67

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.