Van Vepsaş İş İlanları ve İş Başvurusu 2023

Van Vepsaş İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Van Vepsaş’ta çalışmak isteyen adaylara müjde. Van Vepsaş bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Van Vepsaş personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Van Vepsaş, kurulduğu tarihten bu yana Van Gölü ve çevresine hizmet vermektedir. Günümüzde yaklaşık 600 bin kişinin, elektrik ihtiyacını karşılamaktadır. Firma, ihtiyaçları ölçüsünde personel alımı yapmaktadır. 

Van Vepsaş Güncel İş İlanları

Van Vepsaş bünyesine katılmak istiyorsanız, interneti her gün kontrol etmeniz tavsiye edilmektedir. Özellikle kariyer siteleri, ilanlar bakımından oldukça önemlidir. Zira günümüzde birçok firma, ilanları buraya vermektedir.

Ayrıca Van Vepsaş sayfasında da açık pozisyonları görme imkânınız bulunmaktadır. Bunun için resmi sitesine girdiğinizde, en altta “bize ulaşın” başlığı görülmektedir. Altında insan kaynakları yer almaktadır. 

Sayfa yüklendiğinde sol taraftan “iş başvurusu” linkine tıklamak, açık pozisyonları görmenizi sağlayacaktır.

Firma, personel sosyal haklarına önem vermektedir. Yol ve yemek gibi imkânları, tatmin edicidir. Personellerin mesai saatleri de uygundur.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Genel Başvuru Ankara
2 Bütçe ve Finansal Raporlama Uzmanı Ankara

Van Vepsaş İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Van Vepsaş’a iş başvurusu için, kendi sitesinde bulunabilecek olan iş başvurusu kullanılabilir. Kariyer.net üzerinde de kuruma ait bir profil görülmektedir. Buraya ilan verilme durumunda başvurular buradan alınmaktadır.

Başvuru için öncesinde sizin de bir profil açmanız gerekmektedir. Ardından özgeçmiş yazılmalıdır. Kariyer.net, bu imkânı her üyesine vermektedir. Gerekli hazırlıkları böylece tamamladıktan sonra, ilana başvuru yapılabilir. 

Gerekli başvuru işlemleri tamamlandıktan sonra ilgili departman, başvuruları inceleyecektir. Sonrasında iş ilanıyla en uyumlu adaylara bilgilendirme yapılacaktır. Dolayısıyla beklemeniz yeterlidir.

Van Vepsaş İş Başvurusu Yapılabilecek Pozisyonlar

Enerji sektöründe işe alım gerçekleştirilen farklı departmanlar bulunmaktadır. Bunlardan bazıları şöyle görülmektedir;

 1. Mühendislik,
 2. Satış,
 3. Teknik,
 4. Üretim / İmalat
 5. Hizmet,
 6. Diğer.

Bu sektörde çalışmakta olan personelin çalıştıkları alanlar incelendiğinde ise şunlar görülmektedir;

 1. Yönetim
 2. Satış
 3. Bakım / Onarım
 4. Üretim / İmalat
 5. Mühendislik

Personelin mezun olduğu bölümler de tıpkı alanlar gibi değişmektedir. Burada bazı bölümler şöyledir;

 1. Makine mühendisliği,
 2. Elektrik / Elektronik Mühendisliği
 3. İşletme
 4. Elektrik  (MYO)
 5. Endüstri Mühendisliği

Sektörde çalışanların ise lise, ön lisans, üniversite, yüksek lisans ve doktora öğretim seviyelerine sahip olduğu görülmektedir. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*