Vem İlaç İş İlanları ve İş Başvurusu 2023 

Vem İlaç İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Vem İlaç’ta çalışmak isteyen adaylara müjde. Vem İlaç bünyesine dahil olup Vem İlaca iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir. Vem İlaç personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda Vem İlacın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

20 yılı aşkın zamandır sağlık sektöründe faaliyetlerini sürdüren Vem İlaç, kardiyolojiden anesteziye, yoğun bakımdan diyalize kadar 10’dan fazla alanda ürünler sunmaktadır.

Türkiye genelinde faaliyetlerini sürdüren Vem İlaç önemli sağlık sorunlarını tespit ederek, satış hacmine bakmaksızın bu ilaçları tedarik etmektedir.

Ülkemiz İlaç sektörünü daha yukarı taşımak amacı ile 2011 yılında kendi üretim tesisinin kurulumuna başlayan Vem İlaç, 2013 yılından beri Çerkezköy’de bulunan fabrikasında çeşitli üretim hatları ile birçok ilacın üretimini gerçekleştirmektedir.

Çok sayıda uluslararası firma ile iş birliği bulunan Vem İlaç , Türk İlaç sektörü ve uluslararası İlaç pazarında istikrarlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir.

Vem İlaç İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Vem İlaç İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Tüm iş ilanlarını kariyer.net adresinde yayımlayan Vem İlaç , güncel olarak 40’a yakın ilan ile personel alımına hızla devam etmektedir. Kariyer.net portalı ülkemizde çok sayıda büyük firma tarafından kullanılan bir kariyer portalıdır. Bu adres üzerinden her gün binlerce insan iş sahibi olmakta ve binlerce yeni iş ilanı yayımlanmakta.

Kariyer.net adresi üzerinden Vem İlacın yayımlamış olduğu onlarca ilana kolayca başvuruda bulunmak için yapılması gereken iki basit adım bulunmakta.

İlk olarak kariyer.net adresine giriş sağladıktan sonra sitenin sağ üst kısmında bulunan Üye Ol yazısına tıklayarak sadece isim, soy isim ve e-posta adresi kullanarak dakikalar içerisinde üyeliğinizi tamamlayabilirsiniz.

Üyelik işleminiz tamamlandıktan sonra güncel olarak hazırlanmış bir özgeçmişinizi üyeliğinize yüklemeniz gerekmektedir. Bu işlemler tamamlandıktan sonra Vem İlacın yayımladığı tüm ilanlara kolayca başvuruda bulunabilirsiniz.

Vem İlacın kariyer.net adresinde yayımlamış olduğu 40’a yakın iş ilanını kolay bir şekilde incelemek için aşağıda sizler için hazırlamış olduğumuz tablo ve linkleri kullanabilirsiniz.

Vem İlaç İş İlanları

Türk İlaç sektörünün öncü markalarından biri olan Vem İlaç yayımladığı onlarca iş ilanına her gün bir yenisini daha eklemektedir. Bu bağlamda Vem İlacın sağladığı kariyer fırsatlarını kaçırmamak ve tüm iş ilanlarını tek bir sayfada kolayca incelemek için aralıklı olarak sitemizi takip etmeyi unutmayın.

Pozisyon Lokasyon Başvur
Ambalaj Makinesi Operatörü Kırklareli +1 il daha Başvur!
Kıdemli In Proses Kontrol Uzmanı Tekirdağ Başvur!
Mekanik Bakım Uzmanı Tekirdağ Başvur!
Elektrik Bakım Uzmanı Tekirdağ Başvur!
Tıbbi Tanıtım Sorumlusu (Akut Grubu) İstanbul (Tümü) +11 il daha Başvur!
Business Unit Manager İstanbul (Tümü) Başvur!
Yaz Dönemi Üniversite Stajyeri Tekirdağ +1 il daha Başvur!
Medical Manager İstanbul(Avr.) Başvur!
Kıdemli Bilgisayarlı Sistemler Validasyon Uzmanı Tekirdağ Başvur!
Steril Üretim Uzmanı Tekirdağ Başvur!
Tıbbi Tanıtım Sorumlusu (Nefroloji Grubu) Bursa Başvur!
Arge Analitik Uzmanı Tekirdağ Başvur!
Ambalaj Uzman Yardımcısı Tekirdağ +1 il daha Başvur!
Üretim Uzman Yardımcısı Tekirdağ Başvur!
CMC Takım Lideri Tekirdağ Başvur!
Tıbbi Tanıtım Sorumlusu (Hastane Grubu) İstanbul(Asya) +2 il daha Başvur!
Arge Formülasyon Uzmanı İstanbul(Avr.) +2 il daha Başvur!
CMC Uzmanı Tekirdağ Başvur!
İnsan Kaynakları Uzmanı (İstanbul) İstanbul(Avr.) Başvur!
İnsan Kaynakları Uzmanı Tekirdağ Başvur!
Vem İlaç iş başvuru formuna ulaşmak için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*