Vodafone İş İlanları ve İş Başvurusu 2023

Vodafone İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Vodafone’ta çalışmak isteyenlere müjde! Vodafone iş ilanları, iş başvurusu, Vodafone personel alımı haberleri yazımızda.

Ernest Harrison ve Gerald Whent öncülüğünde Birleşik Krallık merkezli olarak 1991 yılında kurulmuş olan Vodafone, telekomünikasyon firması olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Türkiye’de Telsim Vodafone adı ile 2006 yılında hizmet vermeye başlamış olan bu firma, günümüzde sahip olduğu adını ilerleyen dönemlerde kazanmıştır.

Yaklaşık olarak 25 milyon aboneye sahip olan Vodafone sürekli gelişebilmek adına personel alımı yapmaktadır. 

Vodafone İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Vodafone İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Vodafone ile birlikte çalışmak isteyen kişiler başvuru sürecini nasıl başlatacaklarını fazlasıyla merak etmektedir.

Vodafone resmi web sitesi üzerinden ilgili başvuru formuna ulaşılabilmektedir. Ayrıca açık iş pozisyonu bulunmasa bile Vodafone tüm başvuruları kabul etmektedir.

Vodafone’a başvurmak isteyen kişiler ilgili başvuru formunu istenilen bilgiler ile eksiksiz bir şekilde tamamlamalıdır.

Ardından başvuru sonucu beklenecektir. Vodafone yetkilileri başvuruyu kısa süre içerisinde değerlendirip kişilere sonucunu en kısa zamanda bildirmektedir.

Vodafone İş Başvurusu Yapabileceğiniz Pozisyonlar

Vodafone ile çalışmak isteyen bireylerin başvuru yapabilecekleri uygun çalışma alanları aşağıda detayları ile birlikte sıralanmıştır.

Bu firma ile çalışmak isteyen kişiler detaylı olarak açıklanmış bu bilgilerden yararlanarak tercihlerini belirleyebilir. 

  • Veri Tasarımcısı: Vodafone’a ait olan mevcut verileri analiz eder ve müşterilerin taleplerine yönelik yeni veriler tasarlar.
  • Veri Tabanı İşlemleri Uzmanı: Firmaya ait olan verilerin korunmasından ve saklanmasından sorumlu kişilerdir. Aynı zamanda yeni kurulması gereken veri tabanlarının sistemleri ile de ilgilenirler.
  • Saha Satış Temsilcisi: Vodafone şubelerine bulunurlar. Firmanın kar elde edebilmesi adına çalışma yürütürler ve müşteri memnuniyetine yönelik hizmet verirler.

Vodafone Güncel İş İlanları

Günümüzde iletişim ihtiyacı diğer tüm ihtiyaçların önüne geçmiştir ve bu nedenle iletişimi sağlayan firmalar toplum için merkezi konum haline gelmiştir.

Vodafone da bu iletişim firmalarından biri olmakla birlikte pek çok kişiye hizmet vermeye devam etmektedir.

Vodafone bünyesinde çalışmak isteyen kişiler bu firmanın yılın belli zamanlarında yayınlamış olduğu iş ilanlarını kontrol etmelidir.

Bu kontrolü sağlayabilecekleri kariyer.net sitesi gereken tüm bilgileri içermektedir. Aynı zamanda Vodafone resmi web sitesi de ihtiyaç duyulan bütün bilgileri kişilere sunmaktadır.

Pozisyon Lokasyon Başvuru Linki
Software Engineer İstanbul Başvur
DevOps Engineer İstanbul Başvur
Open Ran Engineer İstanbul Başvur
Software Development Engineer İstanbul Başvur
Vodafone Discover’21 Tech Talent Ankara,Antal… Başvur
International Account Senior Advisor (German) İstanbul Başvur

Daha fazla Vodafone iş ilanı için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*