Watsons İş İlanları ve İş Başvurusu 2023 

Watsons İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Watsons’ta çalışmak isteyen adaylara müjde. Watsons bünyesine dahil olup Watsons’a iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir. Watsons personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda Watsons’ın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Hong Kong’da 1841 yılında kurulan A.S. Watson Group bünyesinde sağlık, kozmetik ve güzellik ürünleri perakende satışı gerçekleştiren Watsons ülkemizin de en bilinen kozmetik ürünleri satış mağazası konumundadır.

Dünya çapında 140.000’den fazla çalışanı ile 27 ülkede toplamda 12 marka ile her yıl 5.2 Milyar müşteriye hizmet veren A.S. Watson Group altında bulunan Watsons, Türkiye’nin 81 ilinde 340’ın üzerindeki, mağaza sayısı ile Türkiye’nin önde gelen güzellik ve kişisel bakım ürünleri zincirlerinden biridir.

3.000’den fazla çalışanı bulunan Watsons, sunduğu ürünler ve hizmetler yardımıyla müşterilerinin hayatında pozitif bir fark yaratmayı hedeflemekte.

Watsons İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Watsons İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ülkemizin en yaygın kişisel bakım ürünleri markası konumunda olan Watsons, sürekli olarak arttırdığı mağaza sayısına paralel olarak çok sayıda personel alımı gerçekleştirmektedir.

Ülkemizdeki personel alımlarını kariyer portalları aracılığı ile gerçekleştiren Watsons, bu bağlamda en bilinen kariyer adresleri olan kariyer.net, secretcv.com ve tr.indeed.com adreslerini kullanmaktadır.

Kariyer.net adresinde bulunan 20’den fazla  iş ilanına hızlıca başvuruda bulunmak için adrese girerek bir hesap oluşturmalı ve güncel bilgi ve deneyimlerinizi detaylıca içeren  bir özgeçmişi oluşturduğunuz  bu hesaba yüklemelisiniz.

Sitenin sağ üst kısmında bulunan Üye Ol yazısına tıklayarak üyelik işlemlerini saniyeler içerisinde tamamlayabilirsiniz. Bu yükleme işleminden sonra Watsons’ın tüm iş ilanlarına başvuruda bulunabilirsiniz.

İkinci kariyer platformu olan tr.indeed.com adresi üzerinden de benzer işlemler takip edilerek kolayca hesap açabilir ve Watsons iş ilanlarına başvuruda bulunabilirsiniz. Bunun için ilk olarak siteye giriş yaptıktan sonra sağ üst kısımda bulunan Giriş butonuna tıklayın.

Açılan sayfanın el alt kısmında bulunan Hesap Oluştur seçeneğine tıklayarak üyelik işlemlerini rahat bir şekilde halledebilirsiniz. Son adım ise siteye güncel bir özgeçmiş eklemek. Bunun için yine sitede bulunan Özgeçmiş Yükle butonuna tıklayabilirsiniz.

Son olarak secretcv.com adresi üzerinden iş başvurusu yapmak için de diğer iki platformda olan adımların aynılarını takip etmeniz gerekmekte.

Bunun için tek fark secretcv.com adresinin sağ üst kısmında bulunan CV Oluştur seçeneğine tıklamak. Sitenin yönlendirmesi ile üyelik ve CV işlemlerinizi tamamladıktan sonra iş başvurusu yapmaya hazırsınız.

Tüm kariyer portallarında bulunan ilanları tek tek gezerek zaman kaybı yaşamak yerine aşağıda sizler için hazırlanmış olan tablo ve linkleri kullanabilirsiniz.

Watsons İş İlanları

Watsons markasının sunduğu tüm kariyer fırsatları hakkında daha detaylı bilgi almak ve firmanın İnsan kaynakları politikalarını incelemek isterseniz resmi web sitesinde bulunan İnsan Kaynakları sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Watsons’ın yayımladığı ve yayımlayacağı güncel tüm iş ilanlarını sitemiz üzerinden kolayca takip etmeyi unutmayın.

Pozisyon Lokasyon Başvuru Linki
Depo Elemanı İstanbul,Koc… Başvur
Satış Danışmanı Bağcılar 212 İstanbul İstanbul Başvur
Satış Danışmanı Kale Outlet Center Avm İstanbul Başvur
Satış Danışmanı Edirne Saraçlar Edirne Başvur
Mağaza Müdür Yardımcısı İstanbul Rumeli İstanbul Başvur
Mağaza Müdür Yardımcısı Esenyurt Akbatı Avm İstanbul Başvur
Mağaza Müdür Yardımcısı İstanbul Citys Avm İstanbul Başvur
Mağaza Müdür Yardımcısı İstanbul Pangaltı İstanbul Başvur
Mağaza Müdür Yardımcısı İstanbul Cevahir Avm İstanbul Başvur
Mağaza Müdür Yardımcısı İstanbul Akmerkez Avm İstanbul Başvur
Mağaza Müdür Yardımcısı İstanbul Akbatı Avm İstanbul Başvur
Satış Danışmanı Bodrum Midtown Muğla Başvur
IT Store Systems Software Development Specialist İstanbul Başvur
Satış Danışmanı Ankara Ankara Başvur
Satış Danışmanı İstanbul Kadıköy Şaşkınbakkal İstanbul Başvur
Mağaza Müdürü Konya Konya Başvur
Güzellik Danışmanı Konya Zafer Meydanı Konya Başvur
Satış Danışmanı Ankara Maidan Avm Ankara Başvur
Satış Danışmanı Yalova Star Avm Yalova Başvur
Satış Danışmanı Anatolium Ankara Avm Ankara Başvur

Daha fazla Watsons iş ilanı için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*