Ya-sa Denizcilik İş İlanları ve İş Başvurusu 2023

Zorlu Holding Denizcilik İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Ya-sa Denizcilik’te çalışmak isteyenlere müjde! Ya-sa Denizcilik iş ilanları, iş başvurusu, Ya-sa Denizcilik personel alımı haberleri yazımızda.

Ya-sa Denizcilik, bir şirketler grubudur. Köklü ve işinde oldukça başarılı olan Ya-sa Şirketler Grubu, birden fazla sektörde piyasanın öncüleri arasında yer almaktadır. 1999 yılında kurulan firma, iş başvurularını kabul etmektedir.

Zorlu Holding Denizcilik İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Ya-sa Denizcilik Güncel İş İlanları

Ya-sa Denizcilik şirketinde çalışmak isteyen bireyler, internet üzerindeki ilan sitelerini düzenli olarak kontrol etmelidir. Pozisyon açığı olduğu zaman, pek çok birey başvuruda bulunmaktadır. Alımlar sona erdiğinde ise, bir sonraki alıma kadar beklemeniz gerekecektir.

Güncel iş ilanları ile alakalı bilgiler için Ya-sa Denizcilik resmi web adresini kontrol edebilmeniz mümkündür. Ya-sa Holding web adresinde başvuru yapabilir ve özgeçmişinizi belirtebilirsiniz. 

Ya-sa Denizcilik İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ya-sa Denizcilik iş başvurusu yapmak için alanınızda eğitimli olmanız oldukça önemlidir. Zira başvurularda deneyimi fazla olan bireyler ön plana çıkmaktadır. Başvuruda bulunacağınız pozisyon için gereken bazı şartları yerine getirerek başvuruda bulunabilirsiniz. 

Ya-sa Denizcilik resmi web adresinde bulunan “Kariyer” seçeneğine tıklamanız ve “İş Başvuru Formu” seçeneğine yönelmeniz gerekmektedir. Daha sonra, başvurmak istediğiniz pozisyonu seçerek özgeçmişinizi gönderebilirsiniz. Başvurunuz incelendikten sonra olumlu bir durum olursa, yetkililer bilgilendirme yapmak için sizlere ulaşacaktır.

Ya-sa Denizcilik İş Başvurusu Yapabileceğiniz Pozisyonlar

Ya-sa Denizcilik bünyesinde çalışmaya başlamak isteyen bireyler, pozisyon açığı olduğu zaman başvurularını gerçekleştirebilmektedir.  Şirketler grubu olan bu kuruluşta internet üzerinden başvuruda bulunabileceğiniz bazı pozisyonlar aşağıda belirtilmektedir. 

  • Holding
  • Turizm   
  • Tanker (Ofis)
  • Tanker (Gemi personeli)
  • İnşaat
  • Kuru Yük (Ofis)
  • Kuru Yük (Gemi Personeli)

Ya-sa Denizcilik şirketinde gemi personeli olarak çalışacak olan vatandaşlar, yurtdışına rahatça çıkabilmelidir. Vize, pasaport gibi işlemlerin tamamlanmış olması, sonradan meydana gelebilecek sorunların önüne geçilebilmesi için önemlidir. Ofis çalışanlarının seyahat görevi olmadığı için vize ve pasaport şartı aranmamaktadır.

Ya-sa Denizcilik, bünyesinde çalışacak olan bireylerin uyması gereken bazı genel şartlar belirlemiştir. Bu şartları yerine getirmeyen bireyler işe alınmazken, sonradan şartları bozan bireylerin şirket ile bağları koparılmaktadır. Bu nedenle başvuru öncesi Ya-sa Denizcilik hakkında araştırma yapmak oldukça önemlidir. 

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*