Yazaki İş İlanları ve İş Başvurusu 2021 

Yazaki’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Yazaki bünyesine dahil olup Yazaki iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir. Yazaki personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda Yazaki’nin açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

1929 yılında Japonya’da kurulan Yazaki bir kablo donanımı imal şirketi olarak kuruldu. Zaman içerisinde otomotiv sektörünün güç kazanması ile Yazaki’ de gücüne güç kattı.

Dünya genelinde 44 ülkede tam 462 üretim ve satış merkezi bulunan Yazaki uluslararası pazar %24 pazar payına sahiptir.

Dünya’nın en büyük araba kablo donanımı imalatçısı olan Yazaki gerek Japonya’da gerekse Dünya’da otomotiv kablo donanımı üretimi ve satışında ilk sırada yer almaktadır.

Yazaki İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Yazaki İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ülkemizde ihtiyacı olan personeli, kariyer.net adresi üzerinden yayımlanan iş ilanları ile bünyesine katan Yazaki, farklı meslek kollarından onlarca ilanı güncel olarak kariyer.net adresine yüklemektedir.

Ülkemizin en bilinen kariyer platformlarından biri olan kariyer.net adresi üzerinden Yazaki’nin yayımladığı tüm ilanlara kolayca başvuruda bulunmak için bir adet üyelik ve güncel bir özgeçmiş gerekmektedir.

Kariyer.net adresine giriş sağladıktan sonra sitenin sağ üst kısmında bulunan Üye Ol yazısına tıklayarak sadece isim, soy isim ve e-posta adresi kullanarak saniyeler içerisinde üyeliğinizi tamamlayabilirsiniz.

Üyelik tamamlandıktan sonra güncel bilgi ve deneyimlerinizi içeren bir özgeçmişinizi üyeliğinize yüklemeniz gerekmektedir. Bu işlemler tamamlandıktan sonra Yazaki’nin yayımladığı tüm ilanlara kolayca başvuruda bulunabilirsiniz.

Yazaki’nin kariyer.net adresinde bulunan onlarca ilanını kolayca incelemek için aşağıda sizler için hazırladığımız tablo ve linkleri kullanabilirsiniz.

Yazaki İş İlanları

Ülkemizde Gemlik, Mudanya ve Sakarya da ulunan 3 fabrikasında toplam 7500 kişiyi istihdam eden Yazaki, ülkemizdeki personel sayısını gün geçtikçe arttırmak amacı ile güncel iş ilanları yayımlamaktadır.

Bu iş ilanlarından haberdar olmak için sitemizi aralıklı olarak kontrol etmeyi unutmayın.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Endüstri Mühendisi Sakarya
2 Malzeme Planlama Mühendisi Sakarya
3 Üretim Planlama Mühendisi Sakarya
Yazaki iş başvuru formuna ulaşmak için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir