Yedaş İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu 2021

Yedaş’ta çalışmak isteyenlere müjde! Yedaş iş ilanları, iş başvurusu, Yedaş personel alımı haberleri yazımızda.

Yedaş (Yeşilırmak Elektrik Dağıtım); Ordu, Amasya, Sinop, Çorum illerinin ve bu illere bağlı olan ilçe ve köylerin elektrik hizmetlerinden sorumlu olan firmadır. Bu firma, kurum ve operasyon yönetimi açısından Avrupa’nın 10 şirketi arasında dâhil olmayı başarmıştır. 

Yedaş Güncel İş İlanları

Yedaş, Türkiye’nin öncü elektrik dağıtım şirketleri arasında yer almaktadır. Bu şirkette çalışan elemanlar oldukça donanımlıdır. Yedaş çalışanlarının büyük bir bölümü elektrik ve elektronik mühendisliği,  elektrik mühendisliği, elektrik (MYO), elektrik enerjisi üretimi – iletim ve dağıtımı gibi yükseköğrenim eğitimleri almıştır. 

Yedaş, personel alımı yapacağı zaman, duyuruları resmi web adresi ve kariyer siteleri üzerinden yapmaktadır.  Güncel iş ilanları hakkında bilgi sahibi olmak için internet üzerinden duyuruları takip etmeniz ve kariyer sitelerine göz atmanız tavsiye edilmektedir. Zira her bir personel alımı, belirli bir süreliğine geçerli olmaktadır. Gerekli pozisyonlara çalışan alındığı takdirde ilan silinmekte ve bir sonraki personel ihtiyacına kadar duyuru yapılmamaktadır.

Yedaş İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yedaş iş başvurusu yapmak isteyen bireyler, kariyer sitelerini ya da Yedaş resmi internet adresini kullanabilmektedir. Kariyer siteleri üzerinden başvuru gerçekleştirmek isteyen bireyler kariyer.net gibi hem ilan yayınlayan hem de başvuruları kabul eden platformları tercih edebilmektedir. Bu platformlara üye olup sisteme Cv’nizi tanımladıktan sonra başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. 

Yedaş iş başvurusu için resmi web sitesini tercih edecek olan bireyler, Yedaş sitesine giriş yaptıktan sonra başvuru kısmına erişerek form doldurabilmektedir. Birkaç basit adımda tamamlanabilen Yedaş başvurunuz, insan kaynakları birimine gönderilecektir. İnsan kaynakları hem kariyer siteleri hem de resmi web sitesine gelen başvuruları değerlendirmektedir. 

Yedaş İş Başvurusu Yapabileceğiniz Pozisyonlar

Yedaş firmasının güncel olarak ilan açtığı pozisyonlar aşağıda belirtilmektedir: 

  • Müşteriler Müdürü
  • Hukuk Destek Uzmanı
  • Genel Başvuru (Engelli Kadrosu)
  • Veri Analitiği ve Raporlama Uzmanı
  • Satın Alma Uzman Yardımcısı
  • Kat Görevlisi
  • SAP Is-U Pm Uzmanı
  • Teknik Kalite ve Enerji Depolama Sistemleri Uzmanı

Yedaş başvurusunda bulunacak bireyler bilmelidir ki, alımlar zaman zaman değişebilmektedir. Bu nedenle başvuru yapacak olan bireyler ilan sitelerine düzenli olarak bakmalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir