Yıldırım Holding İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu 2021

Yıldırım Holding’de çalışmak isteyenlere müjde! Yıldırım Holding iş ilanları, iş başvurusu, Yıldırım Holding personel alımı haberleri yazımızda.

Yıldırım Holding, küçük bir işletme olarak açılarak Türkiye’nin dev firmaları arasında girmeyi başarmış bir endüstriyel hizmet şirketidir. 1963 tarihinde Samsun’da hizmet vermeye başlayan Garip Yıldırım ve Oğulları adlı firma, günümüzde Yıldırım Holding ismini almış ve 5 farklı kıtaya erişmiştir. 9 farklı sektörde ve 50’yi aşkın ülkede varlığını kanıtlayan Yıldırım holding, her geçen gün daha da büyümektedir. 

Yıldırım Holding Güncel İş İlanları

Yıldırım Holding güncel iş ilanları, pek çok iş ilanı sitesi üzerinden duyurulmaktadır. Bunun yanı sıra Yıldırım Holding yönetiminde olan internet sitesinin insan kaynakları sayfasına giriş yaparak kariyer olanaklarına göz atabilmeniz mümkündür. 

Yıldırım Holding eğitimli ve deneyimli bireylere şirkette öncelik tanımaktadır. Ancak yeni mezunlar ve eğitimini sürdürenler de başvuru yapma hakkına sahiptir. 18 yaşının üzerindeki vatandaşların başvuru yapabileceği Yıldırım Holding, başarı odaklı çalışan personeller aramaktadır. İlk işe başlama maaşı asgari ücret olmakta ancak personelin gelişim ve yükselişi ile birlikte maaşlar değişkenlik gösterebilmektedir. 

Yıldırım Holding İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yıldırım Holding bünyesinde faaliyet göstermek isteyen donanımlı bireyler, Yıldırım Holding internet sitesine CV gönderimi yapabilmektedir. Bunun yanı sıra, kariyer.net gibi hem iş ilanı yayını hem de başvurma imkânı sağlayan web siteleri de başvuru yapmaya uygundur. Bu tür sitelerden yapmış olduğunuz başvurular, Yıldırım Holding insan kaynaklarına gönderileceği için herhangi bir farklılık ile karşı karşıya kalmadan başvuru yapabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken hususlardan biri de CV’nizin eksiksiz olmasıdır. 

Yıldırım Holding İş Başvurusu Yapabileceğiniz Pozisyonlar

Yıldırım Holding, personel ihtiyacı halinde alımları başlatmaktadır. Firmanın güncel olarak ihtiyaç duyduğu pozisyonlardan bazıları aşağıda maddeler halinde belirtilmektedir. 

  • Financial Reporting and Consolidation Specialist 
  • Senior Investor Relations Specialist
  • Sanctions / Trade Compliance Specialist
  • Budget and Planning Manager
  • Muhasebe Uzmanı
  • Kıdemli Muhasebe Uzmanı
  • Senior Treasury Specialist (Derivative Products)
  • Senior Cash & Risk Management Specialist

Yukarıda belirtilen pozisyonlara yenilerinin eklenmesi ya da bazı alımların kapatılması olasılıklar dâhilindedir. Bu nedenle ilan sitelerini düzenli olarak kontrol etmeniz tavsiye edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir