Zara Home İş İlanları ve İş Başvurusu 2022

Zara Home’da çalışmak isteyenlere müjde! Zara Home iş ilanları, iş başvurusu, Zara Home personel alımı haberleri yazımızda.

İnditex mağazaları arasında yer alan Zara, 1985 yılından beri hizmet vermektedir. Hem Türkiye’nin hem de dünyanın en fazla rağmen gören mağazalarından bir tanesi olan Zara hem erkek giyim hem kadın hem de çocuk giyim sektöründe önemli bir yere sahiptir.

Son olarak ise; kendi tasarımları olan ev eşyalarıyla sevenlerinin takdirini kazanmıştır. Zara farklı ve tarz modelleri sayesinde, dünyada olduğu gibi Türkiye’de de moda severlerin en sık ziyaret ettiği mağazalardandır.

Zaman içerisinde şube sayısını arttıran zara, neredeyse 6000’e yakın personeli bünyesinde çalıştırmaya da devam etmektedir. Aynı zamanda Zara, dünya üzerinde de birçok mağazası olan bir giyim ve dekorasyon mağazasıdır.

Zara Home İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Zara Home İş İlanları

Zara hem erkeklerin hem de kadınların en sık başvuru yaptığı mağazalar arasında gelmektedir. Bu mağazalara başvuru yapmak istiyorsanız; Zara’nın bulunduğu alışveriş merkezlerini ziyaret edebilirsiniz.

Ancak bazı mağazalar yüz yüze başvuruları kabul ediyor olsa da, bazıları kabul etmemektedir. Bu nedenle kariyer.net ya da Zara’nın ilan yayınladığı diğer sitelerden başvuru yapmanız sizin için daha doğru bir tercih olacaktır.

Zara, mağazalarında her gün binlerce müşteriyi ağırlayan bir mağaza olduğu için yoğunluğu da epeyce fazladır. Bu nedenle personel alımlarını çok sık gerçekleştirmektedir.

Özellikle de öğrenciyseniz, Zara’nın part time çalışma seçeneklerinden yararlanabilir ve hem okuyup hem çalışarak kendi bütçenize de katkı sağlayabilirsiniz.

Part time çalışma sistemine başvurmak istiyorsanız; saatleriniz, ilgili kişiler tarafından devamlı bir şekilde güncellenecektir.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 IT Specıalıst İstanbul(Avr.)
2 Depo Görevlisi / Engelli Kadrosu accessible İstanbul (Tümü) +2 il daha
3 Zara Store Manager İstanbul (Tümü) +8 il daha

Zara Home İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Zara profesyonel çalışan ve ünlü mağazalar arasında yer aldığı için; personellerinin tecrübeli olmasına da özen gösteren bir mağazadır. Bu nedenle başvurularınızda önceden çalıştığınız yerleri detaylı bir şekilde belirtmeniz işe alımlarınızda büyük rol oynayacaktır.

Eğer yetkililer, iş için sizi uygun nitelikte gördüyse, mutlaka dönüş sağlayacak ve yüz yüze görüşme talep edecektir. Yüz yüze yaptığınız görüşme de olumlu geçerse, iş hayatınız en kısa süre içerisinde başlayacak demektir.

Zara Home İş Başvurusu Yapabileceğiniz Pozisyonlar

  • Müşteri İlişkileri
  • Hizmet
  • Satış
  • Pazarlama
  • Üretim/İmalat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.