Zonguldak Belediyesi Personel ve Memur Alımı 2021

Kültürel alanda yaptığı çalışmalar, seminerler ve etkinliklerle son yıllarda sosyal belediyecilik anlamında oldukça gelişen Zonguldak Belediyesi personel ve memur alımları kapsamında vatandaşını istihdam etmeye devam ediyor. KPSS şartı bulunmaksızın, ilkokul mezunlarından ön lisans mezunlarına kadar pek çok vatandaşına iş verebilen belediyede ve bağlı kurumlarında siz de çalışmak istemez misiniz?

Bu yazımızda sizin için Zonguldak Belediyesi personel alımları hakkında bilgiler verecek, başvurularınızı nereden ve nasıl yapabileceğinize dair resmi kaynaklardan derlediğimiz en doğru bilgileri paylaşmaya çalışacağız.

Zonguldak Belediyesi Personel ve Memur Alımı

Hangi Kadrolar için Personel ve Memur İhtiyacı Var?

Zonguldak Belediyesi personel ve memur alımları kapsamında, aşağıdaki kadrolarda personel ve memur alımları yapabiliyor.

  • İmar ve şehircilik müdürlüğü bünyesinde çalışmak üzere, sık sık personel alımı ilanları yayınlanıyor.
  • Fen İşleri Dairesi bünyesinde çalışacak KPSS şartsız personellere ihtiyaç duyuluyor.
  • Zabıta Dairesi ve İtfaiye Dairesi gibi kadrolarda, yılın belirli aylarında KPSS şartlı alımlar gerçekleştiriliyor.

Yukarıdaki kadrolar, yalnızca alımların birkaçını yansıtıyor. Her ay, pek çok kadroda iş ilanlarına rastlayabiliyoruz. Aktif iş ilanlarını nereden takip edebileceğinizi açıklayacağız, ancak önce açık pozisyonlara değinelim.

Personel ve Memur Adayları için Açık Pozisyonlar

Karadeniz’in liman şehirlerinden biri olan Zonguldak Belediyesi işçi alımları kapsamında, aşağıdaki açık pozisyonlarda istihdam sağlanabiliyor.

  • Belediye bünyesinde çalışacak sosyal işçi statüsünde personel alımı yapılıyor. Genelde, temizlik işçileri ya da gişe yetkilileri aranmakta.
  • Belediyede acil tıp teknisyeni pozisyonları, yıl içerisinde en azından bir defa boşalıyor ve alımlar yapılıyor.
  • Fen İşleri Dairesi kapsamında çöp toplama işleri için şoför, altyapı işleri için ise operatörler aranıyor.
  • Belediyeye bağlı pek çok kurumun dairesinde büro temizlik görevlisi alımları gerçekleştiriliyor.

Peki, Zonguldak Belediyesi personel ve memur alımlarına başvurular nasıl yapılıyor? 2021’de, belediyede çalışmak için başvurmanız gereken yer neresi?

Zonguldak Belediyesi Personel ve Memur Alımları Başvuruları Nasıl Yapılıyor?

Belediyede personel ya da memur olmak için günümüzde başvurmanız ve sistemine kaydolmanız gereken tek kurum: İşkur. Bir devlet iştiraki olan İşkur aracılığıyla, her belediye gibi Zonguldak Belediyesi de iş alımlarını gerçekleştiriyor. Bunun yanında, belediyenin resmi web sitesindeki duyuruları takip ederek de iş ilanlarını ve işçi alımlarını görebilmeniz mümkün: http://zonguldak.bel.tr/category/duyurular/

Toparlayacak olursak, şu an için yapmanız gereken tek şey; şehrinizdeki en yakın İşkur kurumuna başvurup kaydolduktan sonra, açılan ilanlara bu kurum aracılığıyla iş başvurusunda bulunmak.

Başvuru Tarihleri ve Bilgilendirmeler

Zonguldak Belediyesi personel ve memur alımları 2021 süresince devam edecek. Dolayısıyla, işçi ihtiyacı bulunan kadrolarda, belirsiz tarihlerde ivedi bir biçimde alımlar açılıyor. İşkur aracılığıyla, genelde kura ile belirlenen KPSS şartsız personel alımlarının çekilişlerine katılmak için, İşkur’da aktif iş ilanlarını sürekli takip etmenizi ve aktif olduğu süreçte başvurunuzu yapmanızı öneriyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir