Zorlu İnşaat İş İlanları ve İş Başvurusu 2023

Zorlu İnşaat İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Zorlu İnşaat’ta çalışmak isteyenlere müjde! Zorlu İnşaat iş ilanları, iş başvurusu, Zorlu İnşaat personel alımı haberleri yazımızda.

Zorlu Grubu tarafından 1953 yılında kurulan şirket, uzun yıllardır faaliyet göstermektedir. Hem Yurt içinde, hem de yurt dışında aktiviteler sergilemektedir. Bünyesinde 30 binin üzerinde çalışan vardır.

Zorlu İnşaat İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Zorlu İnşaat Güncel İş İlanları

Zorlu İnşaat resmi sayfasına gelip, kariyer sekmesi bulundurur. Buraya tıkladıktan sonra “siteye git” linki, sizi kariyer sayfasına yönlendirir. Burada “kariyer fırsatları” sekmesi, arama yapmanızı sağlar. Anahtar kelime ve diğer bilgileri girerek, “iş ara” butonunu kullanmak yeterlidir.

Anahtar sözcük girilen kutunun yanındaki küçük soru işareti, size gerekli bilgileri sağlar. Kariyer.net üzerinde de güncel iş ilanları görülmektedir. 

Zorlu İnşaat, çalışma saatleri, koşulları bakımından oldukça iyidir. Yemek ve yol gibi çalışan sosyal hakları tatmin edici ölçüdedir.

Zorlu İnşaat İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bu şirket kapsamında çalışmak için güncel ilanları bulmanız gerekir. Kariyer.net üzerinde devam eden işler vardır.

Bunları gerek görüntülemek, gerekse başvurmak için üye olmanız gerekir. Yeni üyeler, CV doldurmak durumundadır. Hakkınızda tüm bilgileri, tatmin edici şekilde doldurmanız önerilir. Ayrıntı vermemek ya da insan kaynaklarını yanlış yönlendirmek, size çoğu zaman sonuç getirmez.

Sonrasında ise başvuru yapmak, ilanda ilgili butona tıklamayla yapılır. Böylece CV, şirket yetkililerine gönderilir. İnsan kaynakları bunları değerlendirecek, bazı adayları çağıracaktır. Bunlar pozisyona en uyumlu görülenlerdir.

Zorlu İnşaat İş Başvurusu Yapılabilecek Pozisyonlar

İş başvurusu yapanlar, ilanları her gün takip etmelidir. Çünkü hepsi başvuru tarihlerine sahiptir. Zorlu İnşaat  bünyesinde çalışmak istiyorsanız, kariyer.net’te şu ilanlar görülür;

  1. Bilgi Teknolojileri İş Geliştirme Uzmanı – Perakende
  2. Proje Yöneticisi
  3. Bilgi Teknolojileri Mağazacılık Sistemleri Uzmanı
  4. New Generation Technologies IT Senior Specialist
  5. Bilgi Teknolojileri Finansal Süreçler Sorumlusu
  6. Yazılım Geliştirme Müdürü
  7. Corporate Communication Specialist 
  8. IT Business Partner – SAP Is-U
  9. IT Business Solutions Assistant Manager 

Pozisyonlardan hepsi, iş tanımı olarak farklılık sergiler. Adaylar hepsini inceleyip, kendine uygun olanı seçmelidir.

Bilgi Teknolojileri İş Geliştirme Uzmanı – Perakende: Yazılım ekipleri ve ihtiyaç sahipleri arasında doğru bir irtibat sağlamayı amaçlar. İş tanımı oldukça geniştir. Genel özellikleri de böyle olduğu için adaylar önce incelemelidir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*