Çorum AMATEM İş İlanları ve İş Başvurusu 2023 

Çorum AMATEM İş İlanları ve İş Başvurusu

Çorum AMATEM iş ilanları, iş başvurusu ve personel alımı haberleri yazımızda.

Hitit Üniversitesi Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi adı ile 2015 tarihinde poliklinik hizmeti vermeye başlayan kurum, 2016 yılından itibaren ise yatan hasta kabulüne başlamıştır.

15 yataklı merkezde; 2 doktor, 6 hemşire, 1 psikolog, 1 sosyal hizmet uzmanı, 9 güvenlik görevlisi, 5 temizlik personeli, 1 hasta yönlendirme görevlisi, sekreter ve laboratuvar teknisyeni bulunmaktadır.

AMATEM kliniğinin poliklinik hizmetleri arasında denetimli serbestlik polikliniği de yer almaktadır. Ayrıca bağımlılık tedavisinin önemli bir parçası olması dolayısıyla yatan hastalarımız ve ayaktan takip ettiğimiz hastalarımızın aileleri için her çarşamba günü düzenli eğitimler yapılmaktadır.

Çorum AMATEM İş İlanları ve İş Başvurusu

Çorum AMATEM İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Sosyal hizmet kurumu olarak bünyesinde çeşitli meslek gruplarından çok sayıda personel çalıştıran kurum,  ihtiyaçları doğrultusunda belirli dönemlerde işçi alımı yapmaktadır.

4734 sayılı Kamu İhale Kanunu’nun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile çeşitli işçi kurumlarından personel alımı gerçekleştiren AMATEM, bu ilanları ilan.gov.tr adresinden yayımlamaktadır.

Aynı zamanda temizlik, güvenlik ve çeşitli hizmet alımları da yine aynı şekilde 4734 sayılı Kamu İhale Kanunu’nun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü olarak hizmet alımı şeklinde gerçekleştirilmektedir.

Kurum bünyesinde kadrolu olarak çalışabilmek veya hekim, hemşire ve uzman gibi alanlarda iş başvurusunda bulunmak için İŞKUR, resmi gazete ve ilan.gov.tr adresleri üzerinden ilanların takip edilmesi gerekmektedir.

Çorum AMATEM İş İlanları

Bir devlet kurumu olması sebebiyle belirli pozisyonlara başvuru şartlarının bulunabileceği için adayların ilk olarak başvuruda bulunmak istedikleri pozisyonlar ile ilgili şartları okuması ve gerekli şartları yerine getirmeleri gerekmektedir. Bu şartlar yayımlanan ilanlarda ayrıntılı bir şekilde öğrenilebilir.

Örneğin memur pozisyonları için adaylardan KPSS puanı istenebilir, bu bağlamda eğer KPSS puanının yoksa başvuruda bulunmanız olanaksızdır.

Çorum İş İlanları

Çorum’daki çeşitli iş ilanlarına ulaşmak için aşağıdaki linklere tıklayın.

1 yorum

  1. Beden eğitimi öğretmeniyim amatemde çalismak istiyorum kpss puanım yüksek oluyor fakat atanmama yetmiyor.ama çalısmaya ihtiyacım var.dehb liyim oldukçada faydalı olacağıma inanıyorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*