Kastamonu Valiliği İş İlanları ve İş Başvurusu 2023

Kastamonu Valiliği İş İlanları ve İş Başvurusu

Şehir valiliği personel alımı ilde yaşayan vatandaşlara yeni imkanlar sunduğu için, iş arayanlar tarafından sıkça değerlendirilmektedir.

Kastamonu Valiliği de personel gereksinimlerine göre iş ilanları yayınlamaktadır. Bunlar gereksinimlerine göre şekillendiği için yayınlandıkları tarihler ve başvuru zamanları farklılaşmaktadır

Karadeniz Bölgesinde bulunan Kastamonu’da hükümet konağı, Sarayüstü Tepesi olarak bilinen konumda bulunmaktadır. Burası eski bir tarihe sahip olup 1830 yılına gelindiğinde ahşaptan bir hükümet konağı inşa ettirilmiştir.

Günümüzde faydalanılan binanın kurulmasına kadar ayakta kalmayı başarmıştır. Söz konusu bina aşırı yıpranınca 1900 senesinde yıkılarak, yenisinin yapılması kararı alınmıştır.

1901 yılında kutlamalarla Vali Enis Paşa tarafından açılan bu bina, üç katlı bir yapıdadır.

Kastamonu Valiliği İş İlanları ve İş Başvurusu

Kastamonu Şehir Valiliği İş İlanları

Kastamonu doğal güzellikleriyle önemli bir coğrafyada bulunmaktadır.

Bunun yanı sıra tarihi açıdan da önemli bir konumda yer almaktadır. Bu nedenle renkli, dinamik bir yapısı mevcuttur.

Böylece her geçen yıl kalkınmasına hızlı şekilde devam etmektedir. Valilik de süreci desteklemek, sürekli hale gelmesini sağlamak üzere yenilikçi hizmetler vermektedir.

Kültür, eğitim, tarım, ulaştırma, sağlık ve daha pek çok sektöre başarılı yatırımlar yapmaktadır. Böylece halkın refahı artmakta, şehrin gelişmesi sağlanmaktadır.

  1. Memur
  2. Programcı
  3. Temizlik İşleri Görevlisi
  4. Operatör
  5. İşçi
  6. İtfaiye Eri

Kastamonu şehir valiliği iş ilanları bunlar haricinde de birçok meslek grubunda verilebilir. İlanlar kurumun resmi sitesinden takip edilebilir.

Kastamonu İş İlanları

Kastamonu Valiliği iş ilanları haricinde çeşitli alanlarda personel alımı yapılmaktadır. Bu ilanlara ulaşmak için aşağıdaki linklere tıklayın.

Kastamonu Şehir Valiliği İş Başvurusu

Kastamonu Valiliği çalışmalarına her yıl devam etmektedir.

Aktif bir politika takip eden kurum her yıl yeni projeler ürettiği için bunlara yönelik çalışanlar almaktadır.

Böylece zamanla boşalan kadrolar da doldurulabilmektedir.

Şehir valiliği iş başvurusu yapmak isteyen adaylar, önce aktif ilanları bulmalıdır. Zira başvurular bunlar aracılığıyla gerçekleştirilir.

İlanlara ayrıca İŞKUR, Kariyer Kapısı ve ilan.gov.tr adresinden ulaşmak mümkündür. Ardından adayların hangi kadrolara dair alım olduğunu incelemesi, genel ve özel şartları değerlendirmesi gerekir.

Eğer size uygunsa yalnızca başvuru adresine gidilerek müracaat işlemleri yapılır. Bazı kadrolarda Kamu Personeli Seçme Sınavı aranabileceği için buna dikkat edilmelidir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*